top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Керування альбомами

Рейтинг:

Редагування основних властивостей альбому

Перейти до редагування основних властивостей альбому можна прямо зі сторінки з альбомами за посиланням Змінити , не заходячи всередину кожного. Тут же можна і видалити альбом за посиланням Видалити.


Керування альбомом

Управління альбомом також можливо за допомогою групи посилань, яка відображається у верхній частині сторінки переглянути зміст альбому:

де:


Зміна альбому

Для зміни властивостей альбому можна скористатися посиланням Змінити альбом, після чого відкриється форма Зміна альбому.

Форма "Изменение альбома"

Більшість опцій в цій формі зрозумілі без пояснень, відзначимо лише можливість групових операцій над обраними фотографіями.

У режимі редагування альбому відмічені фотографії можна видалити або перенести в інший альбом за допомогою відповідних посилань, розташованих внизу сторінки:


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери