top_ua
Вхід

Підтримка24

Як зафіксувати робочий день?

Одним з найважливіших показників, що характеризують відповідальність ваших співробітників є робочий час. Використовуйте інструмент Робочий день та враховуйте робочий час, не відриваючись від власних справ. Не потрібно вводити ніяких додаткових умов та наймати HR-менеджера - система сама покаже вам, як люди виконують свою роботу.

Де це знаходиться?

Вся робота з урахуванням вашого робочого часу зосереджена в панелі Робочий день, розташованої в правому верхньому кутку порталу. Ця панель не залежить від рівня прав співробітника та для всіх відображається однаково.

Як мені почати та завершити робочий день?

Кожен співробітник при початку робочого дня повинен провести запуск обліку робочого часу. Для цього потрібно розгорнути панель та натиснути на кнопку Почати робочий день. Після цього почнеться відлік робочого часу.

Якщо з якоїсь причини ви не натиснули кнопку початку робочого дня, але вже були на роботі, то скористайтеся посиланням Почати з іншим часом. У цьому випадку буде вказано інший робочий час початку трудового дня та причина ситуації, що виникла. Коли ви вирішите закінчити роботу, натисніть кнопку Завершити робочий день або посилання Завершити з іншим часом. Час початку та завершення робочого дня автоматично потрапляють у звіт по робочому часу.

Трапляється, що співробітник забуває або не зміг закрити робочий день. У цьому випадку він не зможе почати новий день, поки не закриє старий:

робочий день.png
Якщо попередній робочий день так і не був закритий, то в звіті з робочого часу цей день буде позначений словом сплив.

Якщо робочий день починається або закінчується за допомогою посилань Почати з іншим часом або Завершити з іншим часом, а також завершується які раніше не закритий день, то крім вибору часу потрібно буде зазначити й причину зміни. Керівник повинен буде підтвердити даний робочий день.

Якщо вам необхідно зупинити облік робочого часу, наприклад на обідній час, то натисніть кнопку Перерва, яка з'являється, якщо робочий день вже розпочато. Система почне відлік перерви. Для відновлення обліку робочого дня натисніть на кнопку Продовжити.

Якщо я виконую завдання, чи можу я їх додати до звіту?

Якщо ви виконуєте завдання з урахуванням робочого часу, то вони будуть зазначено в робочому дні окремим рядком. Буде вказано загальний час виконання завдання, а також кнопки завершення й призупинення виконання завдання. До того ж, прямо з панелі робочого дня можна створити завдання. Просто Введіть текст завдання та натисніть на кнопку поруч з полем.

У мене заплановані події календаря, я їх побачу?

Під переліком завдань на день відображаються ваші події, заплановані на сьогодні. Події потрапляють в цей перелік автоматично. Окрім того, тут же можна і створювати події. Зазначте її назву та час проведення та додайте її. При установці прапорця поза офісом подія автоматично потрапить в Графік відсутностей.
Щоб отримати інформацію про заплановану подію, клікніть на неї в списку:

При клікові на назву події в цьому додатковому вікні ви перейдете до вашого календаря.

Звіт за день

робочий день4.jpg

Вкладка Звіт за день дозволяє вводити звіт про виконану роботу в простій текстовій формі. Ця інформація буде автоматично додана в Робочий звіт за відповідну дату.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло