top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як додати відсутність?

Рейтинг:
Якщо користувач порталу має права не нижче Адміністратор або входить до групи Відділ кадрів (для коробкової версії Бітрікс24), то йому буде доступна кнопка Додати відсутність в правому верхньому куті:
Добавить отсутствие
Якщо вам недоступна ця кнопка, але вам потрібно додати відсутність в графік, то створіть подію календаря та в полі зайнятість зазначте Відсутній. Подію буде автоматично додано в графік.

Після кліка по кнопці Додати відсутність відкриється вікно:
add_otsutstv_form.png

Обов'язково зазначте користувача, який буде відсутній, а також зазначте причину відсутності, яка буде відображатися в графіку. Зазначте дати, в яких співробітники не буде на робочому місці. Після заповнення полів натисніть Додати.
Якщо ви додаєте відпустку за допомогою типового бізнес-процесу Заява на відпустку, то дати будуть додані в графік автоматично.

Редагування відсутності

Щоб відредагувати подію, клікніть по ньому в графіку та оберіть пункт що відповідає в формі.


Успіхів у роботі!
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери