top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Робота з графіком відсутностей

Рейтинг:
З'ясування, хто є на місці та коли буде - одна з постійних задач, що виникають в компаніях та які необхідно вирішувати керівнику. Для вирішення таких завдань використовується інструмент Графік відсутностей.

На цій сторінці графічно виводиться вся інформація про відсутність співробітників на робочому місці. Їх можна проконтролювати, розсортувати всі дані, наприклад, для відділу кадрів (це, як правило, відпустки, відгули та лікарняні) та з особистих календарів (відрядження, робота поза офісом та т.п.).

Як працювати з графіком відсутностей?

У зверху графіка оберіть за який період ви бажаєте бачити подання: День, Тиждень, Місяць. Якщо ви виберете Місяць, то на ньому не будуть відображатися події тривалістю менше доби.При наведенні курсору миші на будь-яку відсутність у графіку вам виведеться коротка інформація про неї.
Краткая информация об отсутствии

Щоб обрати певний день, за який ви бажаєте побачити відсутності, натисніть на іконку в лівому верхньому кутку та оберіть потрібний день у календарі.

Причини відсутностей співробітників можуть бути різними. У Бітрікс24 причини називають типами відсутностей. Для кожного типу використовується своє колірне позначення. За допомогою кнопки Типи відсутностей можна вказати, які типи відсутностей бажаєте відобразити в графіку.

За замовчуванням графік будується по відсутнім співробітникам всіх відділів вашої компанії. При необхідності ви можете переглядати графік тільки по якомусь певному Підрозділу, обравши його з переліку в однойменному полі:


Успіхів у роботі!
Робота з графіком відсутностей включена лише на тарифах Команда та Компанія.

Детально ознайомитися з тарифами та їх можливостями можна на сторінці порівняння редакцій.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло