top_ua
Вхід

Підтримка24

Робота з графіком відсутностей

З'ясування, хто є на місці та коли буде - одне з постійних завдань, що виникають в компаніях та які необхідно вирішувати керівнику. Для вирішення таких завдань використовується інструмент Графік відсутностей.

На цій сторінці графічно виводиться вся інформація про відсутність співробітників на робочому місці. Їх можна проконтролювати, розсортувати всі дані, наприклад, для rкожного відділу окремо (це, як правило, відпустки, відгули та лікарняні) та з особистих календарів (відрядження, робота поза офісом та т.п.).

Як працювати з графіком відсутностей?

зУ верхній частині графіка оберіть за який період ви бажаєте відображувати відсутність: День, Тиждень, Місяць. Якщо ви оберете Місяць, то на ньому не будуть відображатися події тривалістю менше доби.

При наведенні курсору миші на будь-яку відсутність у графіку вам виведеться коротка інформація про неї.

графік відсутносте2.png

Щоб обрати певний день, за який ви бажаєте побачити відсутності, натисніть на іконку в лівому верхньому кутку та оберіть потрібний день у календарі.

Причини відсутностей співробітників можуть бути різними. У Бітрікс24 причини називають типами відсутностей. Для кожного типу використовується своє колірне позначення. За допомогою кнопки Типи відсутностей можна вказати, які типи відсутностей бажаєте відобразити в графіку.

типи відсутностей.png

За замовчуванням графік будується по відсутнім співробітникам всіх відділів вашої компанії. При необхідності ви можете переглядати графік тільки по якомусь певному Підрозділу, обравши його з переліку в однойменному полі:


Успіхів у роботі!

Робота з графіком відсутностей тоступна лише на тарифі Компанія.

Детально ознайомитися з тарифами та їх можливостями можна на сторінці порівняння редакцій.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло