top_ua
Вхід

Підтримка24

Фільтр і експорт списку

Фільтрація і експорт - дуже важливі інструменти для списків, особливо якщо в них дуже велика кількість елементів. Давайте розглянемо, як з ними працювати.

Створення та налаштування фільтру

Подивіться на відео, як швидко можна налаштувати фільтр, який буде шукати відразу по декількох полях.

Як бачите, фільтри можна не тільки створювати, а й зберігати, щоб не доводилося їх налаштовувати заново. Залежно від типів полів, пропоновані налаштування будуть змінюватися, тому фільтр можна відрегулювати практично як завгодно.

Фільтр буде працювати і з неповними словами. Наприклад, якщо ви введете в фільтрі бувкосполучення "Ли", то вам видадуть всі елементи списку починаються з цих букв: Лимони, Листя, Лихварі ... не знаю, що це за список може бути такий :)

Редагувати фільтри

Щоб налаштувати вже існуючі фільтри, натисніть на зображення шестерні внизу форми. Поруч з фільтром з'являться можливі операції: зробити фільтром за замовчуванням, відредагувати і видалити.

Після додавання змін натисніть Зберегти. Якщо ви бажаєте, щоб фільтр відобразився у всіх користувачів, які мають доступ до списку, то натисніть Для всіх.

Експорт в Excel

Список можна експортувати і завантажити його на комп'ютер. Щоб зробити це, просто виберіть дію Експорт в Excel.

Майте на увазі, що в файлі будуть відображені тільки дані колонок, що представлені в фільтрі на момент експорту. Тому, якщо у вас є приховані колонки, то в експортованому файлі ви їх не побачите

Удачі в роботі!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло