top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Як додати свої смайлики в Бізнес-чат

Рейтинг:

Всі ви вже знаєте, що в Бізнес-чаті є смайлики. Але вам напевно, як і мені, іноді не вистачає тих смайликів для вираження емоцій, що йдуть за замовчуванням у вашому Бітрікс24. Але ви завжди можете їх додати самі!Давайте спробуємо додати свої смайлики в чат.

 1. Відкриваємо будь-який сайт з emoji, наприклад, http://emojipedia.org.
 2. Знаходимо відповідний смайлик (емодзі) і копіюємо посилання на зображення в буфер обміну:
  Ссылка на эмодзи
 3. Далі відкриваємо Бізнес-чат, або Десктоп-застосунок (вибираємо Чат з самим собою, щоб нікому не заважати) і вводимо BB-код виду:

  [icon=посилання-на-картинку-смайлика size=20 title=опис]


  Наприклад:
  [icon=http://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/cache/81/82/818255f33569ec5856a019650defd9ce.png size=20 title=З Днем Народження!] 
  BB-код на смайлик
 4. Після відправлення цього BB-коду в чаті відобразиться смайлик, і він буде доданий у ваш Набір, щоб ви могли ним скористатися в майбутньому:
  Смайлик добавлен в свой набор
 5. Якщо вам сподобався смайлик в чаті, який надіслав колега, то ви можете з процитованого повідомлення скопіювати BB-код смайлика і додати в свій набір:
  Скопировать смайлик в свой набор

  А в Десктоп-застосунку це можна зробити ще простіше - для цього потрібно викликати правою кнопкою миші на смайлику пункт меню Зберегти:

  Сохранить смайлик в свой набор в Десктоп-приложении
 6. Видалити непотрібний смайлик зі свого набору можна за допомогою меню, доступного по натисненню правої кнопки миші на смайлик в наборі.

Примітка: Набори смайлів зберігаються в тому інструменті (Бізнес-чаті або Десктоп-застосунку), в якому його відправили або зберегли. Тобто, якщо ви зміните браузер або обліковий запис, вашого набору у ньому не буде.

Діліться своїми емоціями в чатах Бітрікс24!


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло