top_ua
Вхід

Як додати свої смайлики в чат

Всі ви вже знаєте, що в Бізнес-чаті є смайлики. Але вам напевно, як і мені, іноді не вистачає тих смайликів для вираження емоцій, що йдуть за замовчуванням у вашому Бітрікс24. Але ви завжди можете їх додати самі!

Давайте спробуємо додати свої смайлики в чат.

 1. Відкриваємо будь-який сайт з emoji, наприклад, http://emojipedia.org.

 2. Знаходимо відповідний смайлик (емодзі) і копіюємо посилання на зображення в буфер обміну:


 3. Далі відкриваємо Бізнес-чат, або Десктоп-застосунок (вибираємо Чат з самим собою, щоб нікому не заважати) і вводимо BB-код виду:
 4. [icon=посилання-на-картинку-смайлика title=опис]


  Наприклад:
  [icon=https://emojipedia-us.s3.dualstack.us-west-1.amazonaws.com/thumbs/120/samsung/148/cupcake_1f9c1.png title=кексики!] 


 5. Після відправлення цього BB-коду в чаті відобразиться смайлик, і він буде доданий у ваш Набір, щоб ви могли ним скористатися в майбутньому:


 6. Якщо вам сподобався смайлик в чаті, який надіслав колега, то ви можете з процитованого повідомлення скопіювати BB-код смайлика і додати в свій набір:

 7. А в Десктоп-застосунку це можна зробити ще простіше - для цього потрібно викликати правою кнопкою миші на смайлику пункт меню Зберегти:


 8. Видалити непотрібний смайлик зі свого набору можна за допомогою меню, доступного по натисненню правої кнопки миші на смайлик в наборі.

Примітка: Набори смайлів зберігаються в тому інструменті (Бізнес-чаті або Десктоп-застосунку), в якому його відправили або зберегли. Тобто, якщо ви зміните браузер або обліковий запис, вашого набору у ньому не буде.

Діліться своїми емоціями в чатах Бітрікс24!


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження