top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Нові дії в бізнес-процесах для CRM

Рейтинг:

Бізнес-процеси в CRM дозволяють автоматизувати роботу менеджерів, тому й ефективність роботи підвищується! Впевнений, нові дії допоможуть вам з вирішенням багатьох виробничих завдань.


Щоб перейти до редагування бізнес-процесів, зайдіть на сторінку CRM > Налаштування > Автоматизація > Бізнес-процеси.

bp0000.jpg


Які можливості дають нові дії?

  • Не потрібно вручну копіювати інформацію - процес зробить це за вас за допомогою дії Вибір даних crm. Просто вкажіть для якого запису ви хочете зробити вибірку, а також самі поля. Наприклад: ПІБ та Телефон контакту, Юридичну адреса компанії тощо. Дані можна передавати іншим діям бізнес-процесу для подальшої обробки, або відразу поділитися ними з колегами.
  • Організувати роботу менеджерів стало ще простіше завдяки дії Завдання. З її допомогою ви можете створювати Справи, які будуть додані в список відповідального. Важливою особливістю є те, що дія дозволяє вам створювати новий тип справ, що не є типовим (Завдання, Лист, Зустріч, Дзвінок). Тому менеджеру можна призначати будь-які завдання - організація роботи стала більш гнучкою!
  • Якщо потрібно призупинити роботу процесу, поки лід не перейде в потрібний статус, то використовуйте дію Очікування статусу ліда. Бізнес-процес не буде нагадувати про себе, але як тільки статус дійде до потрібного - автоматично продовжить своє виконання. Варіант подібної дії для стадії угоди багато хто вже успішно застосовує. Сподіваюся, нову дію ви знайдете настільки ж корисною.
  • Зв'язатися з вашими клієнтами через бізнес-процес тепер можна й за допомогою дії Відправити SMS. Введіть текст повідомлення і потрібного провайдера (встановити його можна з Маркетплейс).
  • Бувають випадки, коли по досягненні деякої ситуації бізнес-процесу немає необхідності продовжувати виконання. Наприклад, якщо лід з якоїсь причини виявився неякісним, то нам не потрібно більше працювати з ним. Для цього додано дію Змінити статус. Вкажіть статус ліда або стадію операції, які потрібно встановити і бізнес-процес припинить своє виконання.

Сподіваюся, ви зможете ефективно застосувати нові дії ваших бізнес-процесах! Успіхів у роботі!


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло