top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Міграція в Бітрікс24

Рейтинг:

В CRM Бітрікс24 є доволі широкі можливості імпорту даних з .csv файлів. Практично всі сутності CRM можуть бути імпортовані з інших програм.

Ще більш розширюють ці можливості Застосунки24 з каталогу Маркетплейс. Застосунки для міграції в основному безкоштовні і дозволяють швидко та без втрат перенести вашу напрацьовану базу даних в CRM Бітрікс24.

1500475428968.jpg

Застосунки для міграції доступні або за прямим посиланням https://www.bitrix24.ua/apps/?category=migration , або на вашому порталі через через меню СRM > Налаштування > Додатки > Міграція з інших CRM.

 Зверніть увагу! Встановлювати програми може тільки користувач з адміністративними правами, але отримати інформацію про доступні рішення, почитати описи та прийняти рішення про необхідність подальшого встановлення можуть звичайні користувачі. Запит на встановлення буде відправлений адміністраторам вашого Бітрікс24.

Без сумніву, цей функціонал буде корисний тим хто бажає скористатися унікальними можливостями CRM Бітрікс24 та при цьому зберегти власну клієнтську базу.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери