top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Реєстрація та підтвердження e-mail

Рейтинг:

Щоб ви могли якомога швидше почати роботу з вашим Бітрікс24, процес його реєстрації зроблений максимально зручним. Для цього необхідно просто натиснути кнопку Почати безкоштовно на сторінці реєстрації. У вікні введіть адресу електронної пошти, або авторизуйтесь за допомогою однієї з представлених соцмереж або Bitrix24.Network.

Після того як ви введете e-mail, вже почнеться процес створення вашого Бітрікс24. По його завершенні на зазначену пошту будуть відправлені всі дані: посилання на нього, логін, тимчасовий пароль та посилання на підтвердження e-mail (при реєстрації через соцмережу або Bitrix24.Network пароль та посилання на підтвердження не приходять).

Підтвердження e-mail

Щоб познайомитися з можливостями Бітрікс24, підтверджувати e-mail необов'язково. Але з підтвердженням пошти вам буде доступний цілий ряд класних опцій: ви зможете скористатися телефонією та оплатити її, поміняти тариф та почати спілкуватися з іншими людьми в глобальній мережі Network! В іншому випадку все це буде зробити не можливо. Якщо ви не бажаєте переходити за посиланням, щоб підтвердити пошту, то вхід на ваш Бітрікс24 з надісланим паролем теж вважається як її підтвердження.

Як змінити адресу мого Бітрікс24

Адреса та назва компанії формуються автоматично. Змінити їх на ваш розсуд можна відразу під час заходження на ваш Бітрікс24.

Якщо ви забажаєте поміняти дані пізніше, то це можна зробити на сторінці Налаштування.

Після зміни адреси сторінка оновиться, а в загальний чат прийде повідомлення, що адреса змінився.

Важливо! Поміняти адресу можна тільки один раз. Подальше перейменування є тільки на тарифах Команда та Компанія.

Як змінити мій власний аккаунт

Щоб додати інформацію про себе в ваш аккаунт на порталі - клікніть в правому верхньому кутку та в меню оберіть пункт Змінити особисті дані. Там ви зможете додати ім'я та прізвище, змінити аватар, вказати вашу посаду в компанії та багато іншого.


Бажаю успіхів у роботі!


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло