top_ua
Вхід

Підтримка24

Реєстрація та підтвердження e-mail

Щоб ви могли якомога швидше почати роботу з вашим Бітрікс24, процес його реєстрації зроблений максимально зручним. Для цього необхідно просто натиснути кнопку Почати безкоштовно на сторінці реєстрації. У вікні введіть адресу електронної пошти, або авторизуйтесь за допомогою однієї з представлених соцмереж або Bitrix24.Network.

Після того як ви введете e-mail, вже почнеться процес створення вашого Бітрікс24. По його завершенні на зазначену пошту будуть відправлені всі дані: посилання на нього, логін, тимчасовий пароль та посилання на підтвердження e-mail (при реєстрації через соцмережу або Bitrix24.Network пароль та посилання на підтвердження не приходять).

Підтвердження e-mail

Щоб познайомитися з можливостями Бітрікс24, підтверджувати e-mail необов'язково. Але з підтвердженням пошти вам буде доступний цілий ряд класних опцій: ви зможете скористатися телефонією та оплатити її, поміняти тариф та почати спілкуватися з іншими людьми в глобальній мережі Network! В іншому випадку все це буде зробити не можливо. Якщо ви не бажаєте переходити за посиланням, щоб підтвердити пошту, то вхід на ваш Бітрікс24 з надісланим паролем теж вважається як її підтвердження.

Як змінити адресу мого Бітрікс24

Адреса та назва компанії формуються автоматично. Змінити їх на ваш розсуд можна відразу під час заходження на ваш Бітрікс24.

Якщо ви забажаєте поміняти дані пізніше, то це можна зробити на сторінці Налаштування.

Після зміни адреси сторінка оновиться, а в загальний чат прийде повідомлення, що адреса змінилася.

Важливо! Поміняти адресу можна тільки один раз. Подальше перейменування є тільки на тарифах Команда та Компанія.

Як змінити мій власний акаунт

Щоб додати інформацію про себе в ваш акаунт  - клікніть в правому верхньому кутку та в меню оберіть пункт Моя сторінка Бітрікс24.Нетворк. Так ви перейдете на сторінку вашого Бітрікс24.Паспорта та зможете додати ім'я та прізвище, змінити аватар, прив'язати пошту, соцмережі або телефон до вашого акаунту.


Бажаю успіхів у роботі!


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло