top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Хто має доступ до групи (проекту) та як цим керувати

Рейтинг:

При створенні групи (проекту) можна відразу визначити права на доступ до цієї групи (проекту).

Создать группу/проект

Є кілька типів груп по правам доступу:

  • Закрита видима група (проект) - групу (проект) всі бачать в загальному списку груп, доступ до групи відкривається після дозволу власника або модератора;
  • Закрита невидима група - група не відображається у списку, стати користувачем можливо лише за запрошенням;
  • Відкрита видима група - бачать всі, стати користувачем може будь-який співробітник без підтвердження;
  • Видима архівна група (проект) – бачать всі співробітники у переліку архівних груп, ніхто не може стати учасником доки група чи проект не стануть активними;
  • Невидима архівна група (проект) – співробітники не бачать у переліку архівних груп, ніхто не може стати учасником доки група чи проект не стануть активними;
  • Екстранет-группа - групу не бачать в списку, стати користувачем можна після запрошення, в групу можна запрошувати зовнішніх користувачів (не співробітників компанії, наприклад, підрядників, партнерів, клієнтів). Зовнішні групи (проекти) доступні в тарифах «Команда» и «Компанія» (зовнішні коирстувачі).

У кожної групи є своя Жива стрічка повідомлень, Фотогалерея, Завдання, Файли на Диску, Wiki, та інші можливості, які доступні всім користувачам.

Після створення групи або проекту ви завжди можете змінити тип та права доступу.

Редактирование группы/проекта


Чим відрізняється група від проекту?

По суті, проект - це окремий випадок групи, у якій є певні терміни початку та кінця проекту.

Основна відмінність проекту від групи - це наявність термінів завдання. Завдання не можна ставити поза строками проекту (поки не реалізовано).

У разі зміни групи на проект, власник групи стає керівником проекту, а модератори - помічниками керівника проекту. Самі ж права доступу не змінюються.

Проекти мають всі ті можливості, які мають групи - Повідомлення, Фотогалерея, Календар, Завдання, Диск, Пошук, Чат, Списки, Wiki.

Групу можна перевести в Проект, та навпаки в будь-який час в правому меню Дії> Редагувати групу (проект).

Налаштування прав доступу до інструментів

Детальні налаштування прав доступу до інструментів групи/проекту виконуються в розділі Дії > Змінити налаштування.

Редактирование настроек группы/проекта

Уважно налаштовуйте права груп (проекту). Наприклад, в налаштування завдань групи за замовчуванням встановлено Хто може переглядати всі завдання: Всі члени групи, тобто всі учасники групи можуть бачити завдання всіх членів даної групи. Деяким учасникам групи це може не сподобатися.

Права доступа к задачам группы


Адміністратор Бітрікс24 може бачити та управляти всіма групами та проектами в компанії. Для цього потрібно активувати режим адміністратора.


Як змінити назву і налаштування групи 

Назву, опис, зображення і всі налаштування може змінювати лише власник групи. Ліворуч в меню "Дії" виберіть пункт "Редагувати". На вкладці "Опис" ви можете змінити назву групи, короткий опис, зображення і права доступу: 

07-08-2017 14-57-40.jpg

На вкладці "Можливості" можна вибрати, які інструменти будуть доступні користувачам групи (наприклад, ви можете залишити тільки Повідомлення, Календар, Завдання, Диск і Пошук, якщо це група по робочому проекту). 

Снимок экрана 2017-08-07 в 14.58.27.png

На вкладці "Додатково" визначається, хто має право запрошувати до групи (власник, модератор або всі учасники) і ключові слова (теги, за якими зручно об'єднувати різні групи за темами). 

Детальні налаштування прав доступу виконуються в розділі Дії> > Змінити налаштування.  

Кількість груп в Бітрікс24 необмежена.  

Підключені користувачі

Підключені користувачі - це ті користувачі, кого додали в групу або проект в складі підрозділу або відділу. 

Особливість підключених користувачів в тому, що вони не зможуть вийти з групи (проекту). Покинути групу або проект в такому випадку вони зможуть лише, якщо вийдуть з відділу або підрозділу.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло