top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Хто має доступ до групи (проекту) та як цим керувати

Рейтинг:

При створенні групи (проекту) можна відразу визначити права на доступ до цієї групи (проекту).

Є кілька типів груп по правам доступу:

  • Закрита видима група (проект) - групу (проект) співробітники бачать в списку активних груп, доступ до групи (проект) відкривається після дозволу власника (керівника) або модератора (помічника керівника);
  • Закрита невидима група - групу (проект) співробітники не бачать в списку груп, стати учасником можна лише за запрошенням;
  • Відкрита видима група - бачать всі, стати користувачем може будь-який співробітник без підтвердження;
  • Видима архівна група (проект) – бачать всі співробітники у переліку архівних груп, ніхто не може стати учасником доки група чи проект не стануть активними;
  • Невидима архівна група (проект) – співробітники не бачать у переліку архівних груп, ніхто не може стати учасником доки група чи проект не стануть активними;
  • Зовнішня група (проект) - групу (проект) не бачать в списку, стати учасником можна після запрошення, в групу (проект) можна запрошувати зовнішніх учасників (не співробітників компанії, наприклад, підрядників, партнерів, клієнтів). Зовнішні групи (проекти) доступні на всіх тарифах (зовнішні користувачі стають бізнес-користувачами, і їх кількість залежить від тарифу).

У кожної групи є своя Жива стрічка повідомлень, Фотогалерея, Завдання, Файли на Диску, Wiki, та інші можливості, які доступні всім учасникам.

Після створення групи або проекту ви завжди можете змінити тип та права доступу.


Чим відрізняється група від проекту?

По суті, проект - це окремий випадок групи, у якій є певні терміни початку та кінця проекту.

Основна відмінність проекту від групи - це наявність термінів завдання. Завдання не можна ставити поза строками проекту (поки не реалізовано).

У разі зміни групи на проект, власник групи стає керівником проекту, а модератори - помічниками керівника проекту. Самі ж права доступу не змінюються.

Проекти мають всі ті можливості, які мають групи - Повідомлення, Фотогалерея, Календар, Завдання, Диск, Пошук, Чат, Списки, Wiki.

Групу можна перевести в Проект, та навпаки в будь-який час в правому меню Дії > Редагувати групу (проект).

Налаштування прав доступу до інструментів

Детальні налаштування прав доступу до інструментів групи/проекту виконуються в розділі Дії > Права доступу.

Уважно налаштовуйте права груп (проекту). Наприклад, в налаштування завдань групи за замовчуванням встановлено Хто може переглядати всі завдання: Всі члени групи, тобто всі учасники групи можуть бачити завдання всіх членів даної групи. Деяким учасникам групи це може не сподобатися.


Адміністратор Бітрікс24 може бачити та управляти всіма групами та проектами в компанії. Для цього потрібно активувати режим адміністратора.

Підключені користувачі

Підключені користувачі - це ті користувачі, кого додали в групу або проект в складі підрозділу або відділу. 

Особливість підключених користувачів в тому, що вони не зможуть вийти з групи (проекту). Покинути групу або проект в такому випадку вони зможуть лише, якщо вийдуть з відділу або підрозділу.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло