top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Створення завдання з електронної пошти

Рейтинг:

Електронна пошта дуже популярний і доступний інструмент спілкування в бізнесі. Однак багато повідомлень можуть містити виключно важливу інформацію і завдання, виконати які обов'язково потрібно. Створюйте завдання за допомогою електронної пошти і не втрачайте важливу інформацію під час листування!

Як це зробити?

Щоб створити завдання, потрібно просто відправити лист на спеціальний e-mail.

Перейдите в раздел Моя сторінка та знайдіть поле Для створення завдання. Натисніть на кнопку показати, далі скопіюйте адресу з відкритого повністю поля.

Адрес для создания задачи из письма.png

Дана email-адреса є унікальною для кожного співробітника і користувача Екстранет, використовувати її, окрім як для створення завдань, немає сенсу.

Вставте отриманий e-mail в поле "Кому". Вкажіть назву завдання в темі. У сам лист додайте докладний опис завдання або іншу необхідну інформацію для її виконання:

До листа також можна прикріпити файли і вони будуть додані до завдання. Максимальний розмір відправленного листа - 25Мб.

На підставі листа буде створене завдання. Постановником і Відповідальним буде призначений той, на чию адресу відправлене повідомлення. .

Упевнена, ви знайдете цю функцію надзвичайно корисною! Адже життя непередбачуване - ніколи не знаєш, коли потрібно буде поставити нове завдання :)


Увага! Для відправки e-mail листів в Живу стрічку в продуктах «Бітрікс24 в коробці» (і на тарифном плані Компанія з послугою Свій домен хмарного сервісу «Бітрікс24») портал повинен бути доступний з Інтернету, а для домену порталу повинен бути обов'язково вказаний MX-запис поштового серверу Бітрікс24: mail-001.bitrix24.com - для цього зверніться до адміністратора вашого домену. Для інших тарифних планів хмарного сервісу «Бітрікс24» ніяких налаштувань робити не потрібно.

Варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло