top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Створення завдання з електронної пошти

Рейтинг:

2017й рік. Людство активно підкорює космос, гаджети навчилися розмовляти, віртуальна реальність вже не здається фантастикою ... але електронна пошта досі є однією з головних платформ спілкування в бізнесі. Деякі речі непідвладні часу.

В цьому немає нічого дивного - це дуже простий і зрозумілий інструмент. Однак багато повідомлень можуть містити виключно важливу інформацію і завдання, виконати які обов'язково потрібно. Створюйте завдання за допомогою електронної пошти і не втрачайте важливу інформацію під час листування!

Як це зробити?

Щоб створити завдання, потрібно просто відправити лист на спеціальний e-mail.

Перейдіть до розділу Моя сторінка та знайдіть поле Для створення завдання. Натисніть на кнопку показати, поле відкриється цілком і скопіюйте адресу.

Адрес для создания задачи из письма.png

Дана email-адреса є унікальною для кожного співробітника і користувача Екстранет, використовувати її, окрім як для створення завдань, не має сенсу.

Вставте отриманий e-mail на адресу листа. Вкажіть назву завдання в темі. У сам лист додайте докладний опис завдання або іншу необхідну інформацію для її виконання:

На підставі листа буде створена завдання. Постановником і Відповідальним буде призначений той, на чию адресу було відправлено повідомлення.

Упевнений, ви знайдете цю функцію надзвичайно корисною! Адже життя непередбачуване - ніколи не знаєш, коли потрібно буде поставити нове завдання :)


Увага! Для відправки e-mail листів в Живу стрічку в продуктах «Бітрікс24 в коробці» (і в тарифному плані Компанія з послугою Свій домен хмарного сервісу «Бітрікс24») портал повинен бути доступний з Інтернету, а для домену порталу повинна бути обов'язково зазначена MX-запись поштового сервера Бітрікс24: mail-001.bitrix24.com - для цього зверніться до адміністратора вашого домену. Для інших тарифних планів хмарного сервісу «Бітрікс24» ніяких налаштувань робити не потрібно.
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери