top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Чат-бот Перевірка контрагента

Рейтинг:
Чат-бот Перевірка Контрагента - це ваш помічник для перевірки реквізитів та пошуку організацій та ПП.
Офіційні дані беруться з Податкової Служби, тому цей бот, який завжди онлайн, може стати вашим незамінним помічником.

Працює все дуже просто і швидко.
Потрібно знайти "співрозмовника" Перевірка Контрагента у вашому месенджері, та ви побачите перше його вам повідомлення - привітання-підказку:

07-08-2017 17-48-27.jpg

В цьому діалозі досить просто ввести ІПН або ЄДРПОУ потрібної організації, та всі реквізити вам прийдуть у вигляді відповіді від бота одразу в цьому чаті:

07-08-2017 17-52-28.jpg

Якщо ви отримали відповідь від помічника, що по вашому запиту нічого не знайдено, це говорить про те, що ви допустили помилку в ІПН або ЄДРПОУ, потрібно перевірити правильність введених даних та повторити спробу. Також хочу звернути вашу увагу, що не потрібно вводити літерні позначення "ІПН" та "ЄДРПОУ", треба просто надіслати йому цифри, інакше бот не зможе вам допомогти:

07-08-2017 17-54-00.jpg

Ще одна зручна можливість - це пошук організацій по назві, ПІБ керівника або за адресою. Помічник знайде і запропонує вам всі знайдені варіанти, кліком миші потрібно вибрати потрібний, після чого реквізити організації прийдуть вам у вигляді окремої відповіді в цей же чат:

07-08-2017 17-55-21.jpg

Якщо такий помічник вам не потрібний, ви можете видалити його на сторінці Всі застосунки > Покупки. На цій сторінці ви зможете потім його повернути (Встановити):

07-08-2017 17-57-41.jpg
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Надежда Кузина

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24