top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Додаємо виконавця завдання по e-mail

Рейтинг:

Інструмент Завдань з успіхом дозволяє контролювати виконання робіт вашими співробітниками. А що якщо той, кому ми збираємося доручити завдання не зареєстрований на порталі. Наприклад, якщо ми організуємо подію і бажаємо відправити якийсь список завдань організатору. Навіщо нам додавати їх на портал тільки заради одноразової події?

Додайте до задачі будь-яку людину за її адресою електронної пошти! Ваші завдання будуть виконані навіть якщо людина не зареєстрована!

Як це зробити?

При створенні завдання до поля Відповідальний введіть e-mail. Якщо такого поштового користувача ще немає в системі, то вам буде запропоновано заповнити ім'я та прізвище.

Создание почтового пользователя.png

Після створення на пошту відповідального прийде повідомлення про те, що завдання поставлене і посилання переходу до самої задачі.

Полученное письмо на почту.png

Щоб додати коментар можна просто відповісти на цей лист або перейти на окрему сторінку з завданням.

Описание задачи на почте.png

Майте на увазі, що поштового користувача можна додати не тільки як відповідального, але і як спостерігача і співвиконавця.

Сподіваюся ви знайдете цей функціонал настільки ж корисним і він дозволить вам розширити межі застосування завдань у вашій компанії!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло