top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Функція addworkdays

Рейтинг:
Функція addworkdays дозволяє додати до вказаної дати певну кількість робочих днів.
Синтаксис у функції наступний:

=addworkdays([дата], [скільки днів додавати])


В якості дати можливо уставити змінні, параметри шаблону, а також поля документу, для якого створено бізнес-процес. Окрім того можна просто ввести дати вручну або використовувати системний час {=System:Now}.

В "яку кількість днів додавати" можна зазначити ціле число - кількість від 1 до 250, тобто мінімум до дати що вказується можна додати 1 робочий день, а максимум - 250.

Функція рахує саме кількість робочих днів. Які дні вважаються робочими потрібно вказати в пункті Налаштування лівого меню.

Приклади рядків:

=addworkdays({=Document:DATE_CREATE}, 1) - вийде значення, рівне даті створення документу плюс 1 робочий день.

=addworkdays({'7.03.2016', 1) - отримаємо дату 9.03.2016, так як 8.03.2016 - вихідний день з налаштувань порталу.

=addworkdays({'5.02.2016', 1) - отримаємо 8.02.2016 (понеділок), так 5.02.2016 - це п'ятниця, а за ним йдуть 2 вихідних - субота і неділя. 

Addworkdays не змінює саму дату, для якої вона застосовується. Тобто, якщо в функції використовується дата створення, то сама дата створення ніяк не змінюється, ми просто беремо її значення і додаємо до неї певний термін. Тому, якщо важливо саме зберегти нове значення, то тоді потрібно записувати його окрему в змінну тощо.

Приклад використання.

Наприклад, ми можемо використовувати цю функцію при призначенні завдань. Занесемо деяку дату в константу. Цю дату ми проставимо як очікувану дату початку виконання завдання.

В полі Крайній срок запишемо =addworkdays({=Constant:Constant1}, 10). Таким чином крайній термін буде встановлено на 10 днів пізніше дати початку.

Додамо також крайній термін до завдання у вигляді повідомлення. Для отримання результатів функції у вигляді тексту для сповіщень, завдань, записів в живій стрічці тощо потрібно поставити її в подвійні фігурні дужки тобто {{=addworkdays({=Constant:Constant1}, 10)}}.


Також варто прочитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло