top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Бізнес-інструменти

Рейтинг:
Важливо! Налаштування розділу Бізнес-інструментів доступна тільки адміністратору порталу Бітрікс24.

У Бітрікс24 є можливість необмеженого запрошення користувачів. Однак на тарифах Проект і Проект+ як і раніше діють певні обмеження на бізнес-інструменти: тільки 12 чоловік на тарифі Проект і 24 людини на тарифі Проект+ зможуть користуватися цими бізнес-інструментами.

Те, що входить в бізнес-інструменти на всіх видах тарифів, можна дізнатися на сторінці   Порівняння тарифів.
Порівняння тарифів Проект і Проект+ доступні  CRMЗавдання і ПроектиКалендарі и Диск. Саме ці бізнес-інструменти будуть доступні 12 і 24 користувачам на відповідних тарифах.
Іншим користувачам (від 13 і більше на Проекті та від 25 і більше на Проекті+) будуть доступний тільки блок внутрішніх комунікацій: робота з Живою стрічкою (створення повідомлень, коментування повідомлень), чати, а також аудіо і відео дзвінки.

Щоб кожен співробітник зміг спробувати можливості всіх бізнес-інструментів, адміністратор порталу може активувати демо тариф Компанія в розділі Мій тариф - Демо-режим.

За замовчуванням, список користувачів, хто може використовувати бізнес-інструменти формується за першим 12 і 24 користувачам (тобто перші 12 і 24 запрошених користувачів на портал). Але цей список може бути змінений в будь-який момент. 
Зміну списку можливо здійснити в розділі Мій Тариф - Бізнес-інструменти:Сам інтерфейс досить простий в управлінні, ви просто видаляєте непотрібних співробітників при натисканні на посилання "видалити" і додаєте потрібних через відповідне віконце "Додати співробітника".

Важливо! Змінити список можна тільки раз на добу. І ви можете додавати декілька співробітників за раз і тільки ПІСЛЯ цього натискати на кнопку "Зберегти".
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Дар'я Глущенко

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24