top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Самостійна реєстрація нових співробітників

Рейтинг:
Самостійна реєстрація - самий простий та швидкий спосіб запросити в Бітрікс24 одразу всіх співробітників, яких ви бажаєте додати. 

reg.employees1.jpg

Натисніть кнопку «Запросити співробітників» — відкриється вікно, в якому ви зможете додати нових співробітників у ваш Бітрікс24. 

reg.employees2.jpg

Тут ви отримаєте пряме посилання на реєстрацію у вашому Бітрікс24. Скопіюйте його та надішліть людям, яких хочете запросити за e-mail, у вашу групу в соцмережах, особисто в чат або будь-яким іншим зручним способом.

Всі, хто отримає це посилання, зможуть перейти по ньому та зареєструватися самостійно у вашому Бітрікс24: створити новий обліковий запис (логіном буде їх email, пароль потрібно придумати і підтвердити email за посиланням з листа на цю адресу) або використовувати для авторизації один зі своїх акаунтів в соцмережах. 

Посилання на реєстрацію можна замінити на нове, якщо необхідно. При цьому старе посилання перестане працювати, по ньому вже не зможуть зареєструватися. 

Самостійна реєстрація буває двох форматів: відкрита та закрита

Якщо вибрано відкритий формат, всі запрошені відразу після реєстрації потраплять у ваш Бітрікс24. У них будуть права звичайних співробітників (у живій стрічці вони побачать ті повідомлення, які адресовані всім співробітникам).

Ви можете написати свій текст привітання для запрошених. 

reg.employees3.jpg


Цей текст запрошений побачить у формі реєстрації, яка відкриється по вашому посиланню: 

reg.employees4.jpg

Якщо вибрано закритий формат, запрошений потрапить у ваш Бітрікс24 тільки після дозволу адміністратора. Додатково можна дозволити вхід без підтвердження для користувачів, у яких в адресі електронної пошти буде визначений домен. 

reg.employees5.jpg

 
Запрошувати в Бітрікс24 можуть всі співробітники (не тільки ті, у кого є права адміністратора). Якщо вам потрібно обмежити запрошення і дозволити запрошувати тільки адміністраторам, відзначте це в налаштуваннях  (Налаштування > Налаштування порталу, пункт Дозволити всім запрошувати користувачів на портал): 

reg.employees6.jpg
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери