top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Комунікації - всім співробітникам безкоштовно

Рейтинг:
В «Бітрікс24» комунікації доступні всім безкоштовно без обмежень по кількості співробітників. Ви можете запросити в свій «Бітрікс24» будь-яке число людей та всі вони зможуть безкоштовно спілкуватися в стрічці, листуватися в чаті, використовувати мобільний застосунок. 

До «Комунікацій» відносяться: 

- Жива стрічка
- Чат та відеодзвінки 
- Телефонія (доступ до інструмента, дзвінки оплачуються за тарифами)
- Пошта
- Нетворк 2.0
- HR (Структура компанії, списки співробітників, картка співробітника)
- Мобільний застосунок

Бізнес-інструменти безкоштовні тільки для 12 співробітників. Якщо у вас більше 12 осіб планують користуватися цими інструментами, вам потрібен один з платних тарифів. Більш детальна інформація Тарифи 

В «Бізнес-інструменти» включені: 

- CRM
- Завдання та проекти
- Календарі
- Диск


1500989743341.jpg

Як визначити, хто із співробітників потрапляє в ці 12

Коли ваш «Бітрікс24» створений, перші 12 співробітників, які авторизуються, автоматично потрапляють в цей список та у них є доступ до бізнес-інструментів. Надалі адміністратор може керувати цим списком та обирати, кому із співробітників дати доступ до бізнес-інструментів, а кому - тільки до комунікацій. 

Обрати користувачів, у яких є право працювати з бізнес-інструментами, можна на сторінці Налаштувань. Вносити зміни в список можна не частіше ніж один раз на добу. Детальніше про налаштування прав на роботу з бізнес-інструментами.

Успіхів у роботі)


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери