Підтримка24

Залежності між завданнями в діаграмі Ганта

Уявіть собі ситуацію: ви хочете зустріти вашу улюблену бабусю в аеропорту. Але вона вам передала, що рейс затримується на 2 години. Ви ж не станете їхати в аеропорт і чекати весь цей час, а просто приїдете на 2 години пізніше?

З плануванням термінів виконання завдань така ж історія. Всі вони пов'язані між собою, тому планувати може бути дуже складно, особливо якщо завдань багато.

Організуйте зв'язок завдань в Діаграмі Ганта і таких складнощів ніколи не виникне. При зміні основного завдання терміни всіх інших завдань, пов'язаних з ним, зрушаться автоматично!


З чого почати планування залежностей?

 • Виберіть головне завдання, зрушення термінів по якому впливає на виконання іншого завдання або навіть декількох. Якщо ви зміните терміни виконання головного завдання, то у залежних відбудуться відповідні зміни. Якщо ж ви зрушите терміни в залежному завданні, це ніяк не відіб'ється на головному.

  Одне завдання може бути пов'язане з декількома іншими. При цьому виконується перевірка, чи не впливає нова залежність на попередню. Якщо нова залежність має суперечності відносно логіки вже встановленої, вона не збережеться і ви побачите помилку Не можна створювати циклічні зв'язки.

  Майте на увазі, що перенесення Крайнього терміну головного завдання ніяк не відіб'ється на залежних. Тільки Дати старту та Дати фінішу.
 • Визначте тип залежності. Вибір типу визначається тим, як одне завдання впливає на інше.

  Всього є 4 типи зв'язку:

  1. Від Фінішу до Старту:: зрушення дедлайну по основному завданню переносить дату старту залежного;
  2. Від Старту до Старту: одночасний початок завдань;
  3. Від Фінішу до Фінішу: одночасний «дедлайн» по завданнях;
  4. Від Старту до Фінішу:: зсув дати старту основного завдання переносить дедлайн залежного.

Як зв'язати завдання?

Встановлення зв'язку на діаграмі Ганта - це візуально стрілочка від основного завдання до залежного.

Наведіть курсор на будь-який з країв блоку із завданням і з'явиться коло. Просто клікніть на нього та перетягніть мишкою в сторону старту або фінішу іншого завдання. Поки ви переносите, лінія зв'язку буде пунктирною, а після завершення - суцільною.

Як видалити встановлений раніше зв'язок?

Щоб зняти залежність між завданнями, наведіть мишкою на стрілку залежності та натисніть Видалити:


Впевнена, що за допомогою цієї функції всі проблеми з відстеженням термінів завдань стануть лише безглуздим спогадом:)


Залежності доступні в розширених Завданнях на комерційних тарифах. Для тестування залежностей на тарифному плані Безкоштовний можна створити 5 зв'язків, але не більше.
Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження