top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Залежності між завданнями в діаграмі Ганта

Рейтинг:
Визначте завдання, зрушення термінів по якій впливає на виконання іншого завдання або навіть декількох інших завдань. Ви можете встановити залежності між цими завданнями. В цьому випадку ви можете зрушувати терміни тільки в головному завданню, а терміни у всіх, залежних від нього, перенесуться автоматично на потрібний період. Залежності встановлюються на Діаграмі Ганта.


Як це працює? 

    

У Бітрікс24 існує 4 типи залежностей між завданнями. Вибір типу визначається тим, як одна задача впливає на іншу (наприклад, завдання може початися тільки після завершення попередньої або ніяк не може закінчиться до завершення попередньої).

Приклад: 
Ви замовляєте друк листівок в одній компанії і вам потрібно доставити їх в офіс, але це виконує інший підрядник. Доставка в офіс ніяк не може розпочатися до того, як листівки будуть готові. Якщо терміни друку зрушаться, у другій задачі повинна змінитися дата старту. Ви встановлюєте залежність від дати фінішу завдання з друку до дати старту завдання з доставки. При зсуві дати фінішу друку на 5 днів, дата старту доставки автоматично перенесеться на 5 днів. Це тип залежності «Фініш > Старт».
 

4 типи залежностей між завданнями: 
встановлення зв'язку на діаграмі Ганта - це візуально стрілочка від основного завдання до залежної

- Від Фінішу до Старту: зрушення дедлайну по основному завданню переносить дату старту залежного 
- Від Старту до Старту: одночасний початок завдань  
- Від Фініш до Фінішу: одночасний «дедлайн» за завданнями  
- Від Старту до Фінішу: зсув дати старту основного завдання переносить дедлайн залежного завдання 


Як зв'язати два завдання 
Якщо навести на блок з завданням курсор, з'являться два білих кола по краях. Наведіть курсор на один з них, клікніть і, не відпускаючи кнопку, потягніть «мишкою» в сторону - з'явиться пунктирна лінія. Доведіть цю лінію до старту або фінішу іншого завдання (з'явиться таке ж коло) і, коли біле коло змінить колір на сірий, відпустіть кнопку «мишки». Завдання будуть пов'язані. 

Снимок экрана 2017-08-07 в 14.42.24.png

Що від чого залежить 
Завдання, від якої ви встановлювали зв'язок, вважається головною в цій зв'язці. Завдання, до якої ви встановлюєте зв'язок, - залежною. Якщо ви зрушите терміни в головному завданню, терміни залежною зрушаться на той же період автоматично. Якщо ви зрушите терміни в залежною задачі, це ніяк не відіб'ється на головній. 

Зрушення крайнього терміну за завданнями виконується окремо і не бере участі в зрушеннях в залежних завданнях. 

Одне задання може бути пов'язана з декількома іншими завданнями. При цьому виконується перевірка, чи не впливає нова залежність на попередню. Якщо нова залежність суперечить за логікою вже встановленої, вона не збережеться і ви побачите помилку «Не можна створювати циклічні зв'язки». 

Щоб  зняти залежність між завданнями, наведіть мишкою на стрілку залежності і натисніть Видалити:

Снимок экрана 2017-08-07 в 14.43.31.png


Залежності доступні в розширених завданнях, починаючи з тарифу Проект +. Щоб протестувати залежності в безкоштовному тарифі Проект можливо створити 5 зв'язків, але не більше.
 
 
Ви маєте змогу включити демо-режим на 30 днів і протестувати всі можливості сервісу, в тому числі і залежності.  


 

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери