top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Діаграма Ганта

Рейтинг:
На діаграмі Ганта ви бачите візуальне уявлення тривалості і крайніх термінів за всіма своїми завданнями.


1501599275311.jpg

Показати діаграму Ганта можна в списку праворуч:

1501599456868.jpg

У кожного завдання є дата створення, старту, фінішу і крайній термін. 

1501599636365.jpg
 
Дата старту 
Початок блоку - це дата старту завдання. Дата старту визначає, коли потрібно приступити до виконання завдання і впливає на сценарій зміни термінів, якщо це завдання залежить від іншої або, навпаки, від неї залежить інше завдання. Ви можете мишкою переносити дату старту на потрібний вам термін. При створенні або зміні завдання ця дата вказується в полі «Почати завдання з» (в «Плануванні термінів»). Якщо нічого не вказувати, датою старту буде дата створення завдання. 

Дата фінішу 
Кінець блакитного блоку - це дата передбачуваного завершення завдання. Дата фінішу показує передбачувану дату завершення роботи над завданням і впливає на сценарій зміни термінів для залежних задач. При створенні або зміні завдання ця дата вказується в полі «Почати завдання ... по" (в «Планувані термінів»). Якщо дата не вказана, блок буде в формі п'ятикутника. Якщо вказана, - у вигляді прямокутника. Дату можна переносити «мишкою».

Снимок экрана 2017-08-01 в 18.02.48.png 
Крайній термін 
Червоною смугою відзначений крайній термін по завданню. Це «дедлайн», дата, до якої завдання повинна бути завершена в обов'язковому порядку. Вказати крайній термін можна при створенні або зміні завдання. Якщо крайній термін не зазначений, у блоці залишиться тільки прямокутник. Якщо крайній термін раніше поточної дати (завдання прострочена), прострочений період буде показаний червоним кольором. 

1501599922861.jpg

Зміна термінів 
Ви маєте змогу зрушувати окремо дату старту або дату фінішу, а можете пересунути відразу весь блок на потрібні вам дати, таким чином, зсунувши відразу і дату старту, і дату фінішу. 

Облік робочого часу при зрушеннях термінів 
За замовчуванням при створенні завдання робочий час не враховується. Вам потрібно поставити галочку навпроти пункту «Враховувати робочий час». В цьому випадку при перенесенні дати старту чи фінішу по завданню буде враховуватися, чи потрапляє новий термін в робочий час (наприклад, з 9:00 до 18:00) і чи немає перетинів з вихідними днями. Якщо новий період виконання завдання потрапляє на вихідні або неробочі години, він буде продовжений і зрушиться на робочий час. 

Робочий час для вашої компанії можна вказати в Налаштуваннях порталу. 

Як встановити залежності між завданнями 
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери