top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Закриті чати

Рейтинг:
Ви можете створювати закриті чати на обраних учасників. Доступ до цього чату отримають тільки ті співробітники, яких ви запросите.  

У закритому чаті рекомендується обговорювати робочі моменти, цікаві обраній групі співробітників. 

08-08-2017 11-03-42.jpg

При створенні чату вкажіть, хто буде брати участь у ньому. Повідомлення про створення нового закритого чату отримають лише запрошені учасники. 

У закритому чаті можна обмінюватися файлами і здійснювати відеодзвінки всім учасникам (якщо учасників чату не більше чотирьох). 

08-08-2017 11-09-58.jpg

При створенні чату присвоюється довільна назва (колір і номер) та іконка. Ви можете змінити назву та змінити іконку чату.  

Запрошуйте в чат не тільки тих, хто працює у вашій компанії, але й своїх клієнтів, партнерів, постачальників, у яких є Бітрікс24. Щоб додати нового учасника, вкажіть його прізвище, ім'я, e-mail або нік. 

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери