top_ua
Вхід

Підтримка24

Підключення софтфона Zoiper для Android

В рамках роботи з телефонією Бітрікс24 можливо також використання IP-телефонів або софтфонів. Нижче буде описано алгоритм підключення софтфона Zoiper для Android, найпопулярнішого серед наших користувачів.

Будь ласка, зверніть увагу, ми не гарантуємо 100% роботу софтфонів або іншого стороннього обладнання. При виникненні проблем в роботі стороннього обладнання, необхідно звертатися до виробника для подальшої діагностики.

Перш за все, необхідно встановити собі цей застосунок на Android. Після встановлення і запуску програми потрібно буде додати собі в застосунок обліковий запис зі сторінки Телефонія - Користувачі (дана сторінка доступна тільки адміністратору порталу).

1. Відкрийте в застосунку вкладку "Налаштування" і оберіть пункт "Облікові записи":


2. Оберіть "Додати обліковий запис":


3. У Вас вже є обліковий запис (взяти його дані потрібно буде з розділу Телефонія - Користувачі). Тому на питання "Do you already have an account (username or password)?" потрібно відповісти "Так":


4. Наступним кроком потрібно обрати "Manual configuration":


5. Тип облікового запису - "SIP":


6. Обов'язковими для заповнення є Ім'я облікового запису, Сервер, Ім'я користувача і Пароль. Інші налаштування додаткові, налаштовувати їх не потрібно:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло