Підтримка24

Експорт даних із CRM

Іноді виникає необхідність використовувати дані Бітрікс24 поза системою - для роботи з іншими сервісами або для перенесення даних.

Скористайтеся вбудованим інструментом експорту і в пару кліків вивантажте дані в файл потрібного формату.

З чого почати?

Ви можете експортувати ліди, угоди, рахунки, пропозиції, контакти, компанії, товари. Для експорту даних перейдіть в потрібний розділ - наприклад, CRM - Контакти і натисніть на шестірню:

Елементи системи можна вивантажити в файл у форматі .CSV або .XLS (файл таблиці Excel).

Які елементи будуть експортовані?

Бітрікс24 вивантажує дані тільки з тих колонок, які представлені в списку. Тому перед експортом налаштуйте потрібні поля:

Якщо будуть відзначені колонки, що містять контактну інформацію, такі як E-mail, Телефон, Сайт, Мессенджер, то експортуються всі можливі значення цих колонок, навіть якщо інформації в них не міститься. Наприклад, зазначивши "E-mail" в підсумковому файлі ви отримаєте колонки з заголовками "Робочий e-mail", "Приватний e-mail" та "Інший e-mail"

Експорт також враховує застосовані до списку фільтри.

Наприклад, можна експортувати тільки ваші контакти. Для цього додайте в фільтр поле Відповідальний, вкажіть себе і застосуйте фільтр.

Також варто мати на увазі, що вивантажуються поля тільки поточного елемента. Тобто, при експорті контактів поля компанії використані не будуть. За аналогією при експорті компаній не будуть вивантажені поля контактів.

Для успішного експорту контактів в налаштуваннях контакту повинна бути відзначена опція Бере участь в експорті контактів.

Коли дані готові до експорту - виберіть потрібний спосіб і система запропонує вам відкрити або зберегти отриманий файл:


Вибирайте потрібні дані, вивантажуйте їх в готовий файл і використовуйте отриману інформацію:)


Варто почитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження