top_ua
Вхід

Імпорт даних в CRM

Робота в Бітрікс24 будується на великій кількості даних, і часто це дані з зовнішніх джерел. У цьому випадку необхідно провести імпорт елементів - будь то база лідів, угод, контактів або компаній.

З чого почати?

Для імпорту даних перейдіть в потрібний розділ. Наприклад, для імпорту контактів це CRM - Контакти, для лідів - CRM - Ліди. Потім натисніть на шестірню та оберіть потрібний вид імпорту:

Види імпорту можуть відрізнятися для різних елементів (так, наприклад, для контактів доступний імпорт з більшості поштових сервісів), проте завжди є базовий тип - імпорт з файлу формату .CSV. Розглянемо його на прикладі імпорту контактів.

Імпорт CSV файлу

Оберіть цей спосіб в списку. Для нього вам потрібно підготувати файл зі спеціальною структурою.

Нерідко при створенні такого файлу виникають труднощі, тому є універсальна рекомендація - скачати приклад файлу по посиланню в поле Шаблон імпортованого файлу та заповнити свій файл за аналогією з шаблоном.

Далі завантажте подготовленний файл в поле Файл даних та вкажіть роздільник.

Кодування файлу система визначить автоматично.

На наступному кроці встановіть відповідність полів файлу з полями системи. У більшості випадків система зробить це автоматично:

Далі оберіть, що робити із записами з файлу, які вже є в системі:

За замовчуванням система перевіряє унікальність по полях ПІБ, Телефон та Email.

На цьому налаштування завершено! Ми готові імпортувати нові елементи - натисніть кнопку Далі для запуску процесу. Після завершення буде показаний результат:


Заощаджуйте купу часу та нервів - скористайтеся гнучкими інструментами імпорту :)

Імпорт складених полів

Деякі поля в CRM є складеними - наприклад, адреса в реквізитах контакту або компанії. Такі поля необхідно розбити на окремі рядки.

Рекомендую також прочитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження