top_ua
Вхід

Підтримка24

Розширена Телефонія

У «Бітрікс24» базова Телефонія включена в Безкоштовний тариф. Це достатній набір інструментів для роботи компанії з CRM, інструментами комунікацій, контролю та управління, і т.д.

Додатково є розширені інструменти, які доступні на комерційних тарифах. Ознайомитися з можливостями телофонії на кожному тарифному плані можна тут.

У безкоштовної телефонії діють деякі обмеження, всі вони відзначені іконкою «замок» (всі налаштування доступні в розділі Телефонія - Підключення при натисканні на кнопку Налаштування номерів, в залежності від того, чим ви користуєтеся):

У безкоштовній телефонії встановлено обмеження на 100 записів в календарний місяць. Коли у вас буде записано 100 дзвінків, запис продовжиться тільки в наступному місяці. У Розширеній телефонії цього обмеження немає.

У безкоштовній телефонії дзвінок надходить на одного із співробітника, зазначених в черзі. У розширеній телефонії дзвінок надійде всім вибраним вільним співробітникам відразу, та клієнтові відповість той, хто першим прийме дзвінок.

Оцінка розмови є лише в Розширеній телефонії. Після розмови Бітрікс24 автоматично попросить клієнта оцінити якість розмови. Ви можете використовувати вже готову запис з проханням оцінити розмову або завантажити свій файл у форматі mp3.

Визначення джерела дзвінка за номером телефону (для CRM) - тільки в Розширеній телефонії.

Вибір номера для вихідних дзвінків - тільки в Розширеній телефонії. Ви можете прямо перед дзвінком обрати, з якого підключення дзвонити клієнтові (якщо у вас кілька номерів).

Голосове меню (IVR) – також тільки у розширеній Телефонії.

Обдзвін – можна обирати клієнтів з ваших Контактів та відправити їх перелік відповідальному менеджеру, який з ними зв'яжеться у вказаний час прямо із своєї справи у CRM.

Налаштування прав доступу в Телефонії – також лише в Розширеній Телефонії.

Детальне порівняння безкоштовної та розширеної телефоніїДопомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло