top_ua
Вхід

Підтримка24

Як з вами зв'язатися? Чи є телефон технічної підтримки?

Рейтинг:

Служба технічної підтримки компанії Бітрікс24 надає підтримку партнерам компанії, покупцям, а також всім користувачам Бітрікс24.

Користувачам Бітрікс24 доступні готові відповіді на найбільш поширені питання,  відео уроки и навчальний курс по Бітрікс24. 

Користувачі некомерційного тарифу можуть також додати побажання, повідомити про помилку.

Для користувачів комерційних тарифів доступна підтримка прямо в Бітрікс24 - досить перейти на тариф за 499 гривень в місяць і співробітники технічної підтримки консультуватимуть в онлайн-чаті. 

Якщо у вас не виходить авторизуватися або немає доступу до вашого Бітрікс24, будь ласка, подивіться можливі варіанти вирішення проблеми.

Підтримка працює з 9:00 до 18:00 за київським часом з понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів.

Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні або доопрацювання Бітрікс24, зверніться до наших партнерів. Це професійні веб-інтегратори, веб-студії, які мають досвід і компетенціями щодо впровадження хмарної та коробкової версії  Бітрікс24. Заповніть, будь ласка, цю форму. Ми надішлемо ваші контакти партнерам, і вони з вами зв'яжуться.

Якщо у вас є питання з тарифів та цін, придбання ліцензії, оформлення та оплати замовлень або отримання бухгалтерських (закриваючих) документів, ви можете звернутися до відділу продажів Бітрікс24 за номером (044) 392-77-72.

Успіхів у роботі)


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло