top_ua

Автоподовження

Усі комерційні тарифи Бітрікс24 можливо продовжувати автоматично при щомісячній оплаті банківською картою. Тепер вам не потрібно пам'ятати про продовження тарифу вашого Бітрікс24 і кожен раз оформляти окремий рахунок.

Як підключити автоподовження?


При оплаті тарифу на 1 місяць карткою автоподовження підключається автоматично при оформленні замовлення.

Тобто при щомісячній оплаті, у майбутньому кошти будуть зніматися автоматично з вашої картки. Списання здійснюється в дату закінчення терміну дії поточного тарифу. Тариф буде продовжуватися до тих пір, поки ви не скасуєте автоподовження.

Автоподовження діє при оплаті банківською картою для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і фізичних осіб. Для юр.осіб надаються всі закриваючі документи.

Якщо при продовженні тарифу автоматичне списання з карти не спрацьовує, ми відправимо вам повідомлення про це на ваш e-mail, вказаний в замовленні та спробуємо повторити списання коштів з карти два рази: через тиждень і потім знову через тиждень. Найчастіше причини неможливості списання однакові: змінилися реквізити або на цій картці недостатньо коштів.

Ви завжди можете продовжити тариф з іншої картки або вибрати інший спосіб оплати в вашому Бітрікс24 в розділі Мій тариф > Мій Бітрікс24> Продовжити.


Як вимкнути автоподовження?

Якщо раптом ви вирішили вимкнути автоподовження, то зробити це також дуже просто та швидко. Для цього на сторінці Історія замовлень потрібно клікнути на кнопку Припинити автоподовження.

Після натискання на неї автоподовження буде відключено.


Успіхів у роботі!

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження