top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Автоподовження

Рейтинг:
Всі комерційні тарифи Бітрікс24 можливо продовжувати автоматично при оплаті банківською картою. Тепер вам не потрібно пам'ятати про продовження тарифу вашого Бітрікс24 і кожен раз оформляти окремий рахунок.

Як підключити автоподовження

При сплаті тарифу банківською картою відзначте галкою пункт Згоден з умовами автоматичного продовження і списання відповідних сум оплати з моєї банківської картки. Обов'язково прочитайте умови, тому що підключаючи автоподовження, ви погоджуєтеся з ними:

12-09-2017 17-47-21.jpg

При оплаті тарифу на 1 місяць автоподовження підключається автоматично при оформленні замовлення.
Залежно від періоду, на який ви зараз сплачуєте тариф (на 1 місяць, 3, 6 або 12), в майбутньому кошти будуть зніматися автоматично з вашої картки в розмірі вартості обраного вами періоду. Списання оплати з банківської картки здійснюється в дату закінчення терміну дії поточного тарифу. Тариф буде продовжуватися до тих пір, поки ви не скасуєте автоподовження.

Автоподовження діє при оплаті банківською картою для юридичних осіб, індивідуальних підприємців і фізичних осіб. Для юр.осіб надаються всі закриваючі документи.

Якщо при продовженні тарифу автоматичне списання з карти не спрацьовує, ми відправимо вам повідомлення про це на ваш e-mail, вказаний в замовленні і спробуємо повторити списання коштів з карти два рази: через тиждень і потім знову через тиждень. Найчастіше причини неможливості списання однакові: змінилися реквізити або на цій картці недостатньо коштів.

Ви завжди можете продовжити тариф з іншої картки або вибрати інший спосіб оплати в вашому Бітрікс24 в розділі Мій тариф > Мій Бітрікс24> Продовжити.

Як вимкнути автоподовження?

Якщо раптом ви вирішили вимкнути автоподовження, то зробити це також дуже просто та швидко. Для цього на сторінці Історія замовлень потрібно клікнути на кнопку Припинити автоподовження.

Після натискання на неї автоподовження буде відключено.


Успіхів у роботі!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло