top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як створити завдання?

Рейтинг:

Для створення використовуйте кнопку Додати завдання на сторінці Мої завдання.

1501597896504.jpg


Після чого відкриється форма створення завдання:

1501598086736.jpg

Примітка: Перейти до даної форми також можна з будь-якої сторінки. Для цього натисніть на кнопку, яка висвічується при наведенні на пункт меню Завдання.

1501598242336.jpg

Налаштування полів завдання

Полів у завдання багато, але в налаштуванні немає абсолютно нічого складного :) Пройдемося по деяким з них трохи детальніше:


1. В полі "Введіть назву завдання" потрібно вказати ім'я самого завдання. В імені рекомендуємо коротко вказати суть завдання. Таким чином, в списку завдань ви легко зрозумієте про що це за задача, і не буде необхідності переходити до детальної форми завдання.
2. Чек-лист дозволяє створювати власний список, в пунктах якого можна відзначати, як виконані. Його можна використовувати, наприклад, для обліку етапів виконання будь-якого великого завдання або ж перерахування чого-небудь.
3. Поле "Відповідальний". Тут вкажіть співробітника, який буде виконувати завдання і відповідати за його виконання і результати.
  Якщо ви хочете поставити задачу відразу для декількох співробітників, можна їх вказати в цьому полі - кожному з них буде створена своя задача.
  Для постановника створюється батьківська задача, до якої прикріплюються ці завдання.

4.  Змінити постановника завдання, призначити співвиконавця або спостерігача можна за відповідними посиланнями поруч з полем "Відповідальний".
За замовчуванням постановником завдання стає співробітник, який створює завдання.
5. Підняти пріоритет завдання можна при натисканні на опцію "Це важливе завдання" . Так відповідальний співробітник зможе побачити, що це термінова і важлива задача.
6.  Важливий параметр завдання -  це крайній термін.  Вкажіть крайній термін завдання за допомогою календаря або вручну.
7.  За допомогою посилання "Планування термінів" можна вказати додаткові параметри щодо термінів виконання завдання:

 Снимок экрана 2017-08-01 в 17.38.31.png

8.  За посиланням "Ще" заховані додаткові налаштування: дозволити змінювати відповідального терміни завдання, пропустити вихідні і свята, прийняти роботу після завершення і інші.
Поряд з кожною опцією ви можете навести курсор миші на іконку знака питання, і побачите коротке пояснення.

Снимок экрана 2017-08-01 в 17.39.59.png


9. Посилання "Додатково" відкриє вам ще більше можливостей:
 - можливість прив'язати завдання до певної групи;
 - увімкнути облік часу;
 - встановити нагадування. Тепер можна додати відразу кілька нагадувань на точний час і вибрати кому нагадати про завдання: відповідального, постановнику або собі.
Повідомлення буде відправлено на електронну адресу співробітника або в якості особистого повідомлення на порталі.
 - опція Повторювати завдання дозволяє автоматично створювати нову (незалежну) завдання (включаючи завдання декільком відповідальним) через задані проміжки часу.
 -  до задачі можна прив'язати елементи CRM за допомогою відповідного поля.
Ще до задачі можна додати теги, які дозволять її швидко знайти, і пов'язані або попередні завдання.

Важливо! Завдання, прив'язана до суті CRM, відобразиться в картці суті на закладці Справи і з'явиться на сторінці Мої справи відповідального за її виконання. Подальше редагування \ видалення такого завдання також буде відображатися і в CRM.

Після визначення всіх параметрів завдання натисніть "Поставити завдання" для його створення. 
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Дар'я Глущенко

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24