Підтримка24

Як створити завдання?

Компанія розширює штат співробітників. Потрібно отримати у менеджера з персоналу текст оголошення, розмістити його на сайті, розпланувати співбесіди та підготувати документи. Усе це роблять різні люди, хтось забуває свою частину завдання й компанія залишається без співробітника. За процесами неможливо стежити, записуючи все в блокнот або електронну таблицю. Але їх можна впорядкувати і полегшити за допомогою інструментів Бітрікс24.

Завдання – це інструмент для організації роботи компанії. З їх допомогою співробітники планують свою роботу, а керівники враховують ефективність підлеглих і управляють проєктами.

Перейдіть до розділу Завдання та проєкти і натисніть на кнопку Додати завдання в лівому верхньому кутку.

Перейти до даної форми також можна з будь-якої сторінки. Для цього натисніть на кнопку, що висвічується при наведенні на пункт меню Завдання та проєкти.

Вкажіть назву та опис

Введіть назву, та це дозволить вам швидко орієнтуватися серед великої кількості завдань. У описі детально розпишіть те, що необхідно зробити.

Підняти пріоритет завдання можна натиснувши на опцію Це важливе завдання у правому верхньому куті форми. Такі завдання відзначаються вогником у списку, так співробітник зрозуміє, що питання потребує якнайшвидшого вирішення.

Створіть чек-лист

Чек-лист зручний при роботі з великими завданнями. Розбийте завдання на складові, так буде зрозуміліше з чого почати й легше стежити за виконанням.

Детальніше ви можете прочитати в статті Чек-листи в завданнях.

Додайте співробітників до завдання

Існують 4 ролі: Відповідальний, Постановник, Співвиконавці та Спостерігачі.

  • Відповідальний - той, хто безпосередньо буде виконувати завдання.
  • Постановник - співробітник, який призначив завдання. Саме постановнику потрібно буде підтверджувати його виконання.
  • Співвиконавці - співробітники, які будуть допомагати виконувати завдання, якщо необхідно. Вони мають ті самі права в завданні, що і Відповідальний.
  • Спостерігачі - співробітники, які стежать за виконанням завдання, отримують сповіщення і можуть залишати коментарі, але напряму у виконанні не беруть участь.

Якщо вас додали в завдання як спостерігача, то для вас автоматично буде встановлено режим Без звуку. У цьому режимі ви не отримуватимете сповіщення за завданням, а лічильник живих коментарів буде виділений сірим.

Докладніше ви можете прочитати у статті Як працюють пінги в Завданнях.

Як поставити завдання від імені іншого співробітника

Якщо ви адміністратор порталу, просто oберіть потрібних співробітників у ролі відповідального та постановника.

Якщо завдання створює співробітник, він може обрати іншого постановника, але в такому завданні він завжди буде відповідальним.

Визначте терміни виконання завдання

Важлива властивість завдання - це Крайній термін. Дедлайни можна визначати як за допомогою календаря, так і вручну. За допомогою посилання Планування термінів вказуються додаткові параметри щодо часу виконання завдання.

Вкажіть налаштування у вкладці Ще

У вкладці Ще можна налаштувати ряд функцій: дозволити змінювати відповідальному терміни завдання, пропустити вихідні і свята, прийняти роботу після завершення та багато інших.

Наведіть курсор на іконку зі знаком питання поряд з кожною опцією, щоб прочитати її детальний опис.

Оберіть необхідні додаткові налаштування завдань

Для деяких завдань потрібно вказати особливі налаштування, щоб більш точно організувати їх виконання. Клікніть на посилання Додатково та визначте потрібні опції створюваного завдання.

Тут можна:


Коли ви зробите всі необхідні налаштування, натисніть кнопку Поставити Завдання та приступайте до роботи над ним :) .


Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження