top_ua
Вхід

Підтримка24

Як створити завдання?

Компанія розширює штат співробітників. Потрібно отримати у менеджера з персоналу текст оголошення, розмістити його на сайті, розпланувати співбесіди та підготувати документи. Усе це роблять різні люди, хтось забуває свою частину завдання й компанія залишається без співробітника. За процесами неможливо стежити, записуючи все в блокнот або електронну таблицю. Але їх можна впорядкувати і полегшити за допомогою інструментів Бітрікс24.

Завдання – це інструмент для організації роботи компанії. З їх допомогою співробітники планують свою роботу, а керівники враховують ефективність підлеглих і управляють проєктами.

Перейдіть до розділу Завдання та проєкти і натисніть на кнопку Додати завдання в лівому верхньому кутку.

Перейти до даної форми також можна з будь-якої сторінки. Для цього натисніть на кнопку, що висвічується при наведенні на пункт меню Завдання та проєкти.

Вкажіть назву та опис

Введіть назву, та це дозволить вам швидко орієнтуватися серед великої кількості завдань. У описі детально розпишіть те, що необхідно зробити.

Підняти пріоритет завдання можна натиснувши на опцію Це важливе завдання у правому верхньому куті форми. Такі завдання відзначаються вогником у списку, так співробітник зрозуміє, що питання потребує якнайшвидшого вирішення.

Створіть чек-лист

Чек-лист зручний при роботі з великими завданнями. Розбийте завдання на складові, так буде зрозуміліше з чого почати й легше стежити за виконанням.

Детальніше ви можете прочитати в статті Чек-листи в завданнях.

Додайте співробітників до завдання

Існують 4 ролі: Відповідальний, Постановник, Співвиконавці та Спостерігачі.

 • Відповідальний - той, хто безпосередньо буде виконувати завдання.
 • Постановник - співробітник, який призначив завдання. Саме постановнику потрібно буде підтверджувати його виконання.
 • Співвиконавці - співробітники, які будуть допомагати виконувати завдання, якщо необхідно. Вони мають ті самі права в завданні, що і Відповідальний.
 • Спостерігачі - співробітники, які стежать за виконанням завдання, отримують сповіщення і можуть залишати коментарі, але напряму у виконанні не беруть участь.

Визначте терміни виконання завдання

Важлива властивість завдання - це Крайній термін. Дедлайни можна визначати як за допомогою календаря, так і вручну. За допомогою посилання Планування термінів вказуються додаткові параметри щодо часу виконання завдання.

Вкажіть налаштування у вкладці Ще

У вкладці Ще можна налаштувати ряд функцій: дозволити змінювати відповідальному терміни завдання, пропустити вихідні і свята, прийняти роботу після завершення та багато інших.

Наведіть курсор на іконку зі знаком питання поряд з кожною опцією, щоб прочитати її детальний опис.

Оберіть необхідні додаткові налаштування завдань

Для деяких завдань потрібно вказати особливі налаштування, щоб більш точно організувати їх виконання. Клікніть на посилання Додатково та визначте потрібні опції створюваного завдання.

Тут можна:

 • Прив'язати завдання до певного проєкту.
 • Включити облік часу.
 • Встановити нагадування. Можна додати відразу кілька нагадувань та обрати, кому нагадати про завдання: відповідальному, постановнику або собі.
  Повідомлення буде відправлено на електронну адресу співробітника або в якості особистого повідомлення.
 • Опція Повторювати завдання дозволяє створити новий шаблон завдання.
 • При створенні можна відразу вказати, що створюється підзавдання.
 • Встановіть залежності між завданнями за допомогою Діаграми Ганта прямо на етапі створення.
 • До завдання можна прив'язати елементи CRM за допомогою відповідного поля.
  Завдання, прив'язане до елементу CRM, відобразиться в картці на закладці Справи та з'явиться на сторінці Мої справи відповідального за її виконання.
 • Якщо додаткову інформацію потрібно вказувати постійно, просто створіть та налаштуйте поля користувача для ваших завдань.

Ще до завдання можна додати теги, які дозволять швидко знайти його, а також пов'язані або попередні завдання.


Коли ви зробите всі необхідні налаштування, натисніть кнопку Поставити Завдання та приступайте до роботи над ним :) .


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло