top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як працювати зі списком співробітників

Рейтинг:
Всі додані користувачі – в розділі «Співробітники» в лівому меню:


Список сотрудников в меню


У вкладці, ви побачите весь персонал компанії. Зверху є декілька фільтрів: «Компанія», «Звільнені», «Запрошені», «Всі». Під аватаром кожного співробітника видно, чи знаходиться він в даний момент в Бітрікс24 (тобто, чи має сенс відправляти йому приватне повідомлення, наприклад), його посаду та основні права доступу (Адміністратор, Керівник).

Список сотрудников

У «Запрошених» відображаються адресати, яким було відправлено запрошення в Бітрікс24, але з якоїсь причини вони його ще не прийняли.

Приглашенные сотрудники

Клікнувши на кнопку швидких команд, можна поставити задачу фахівця, написати йому повідомлення, переглянути історію повідомлень, відредагувати його профіль (якщо ви - адміністратор), зателефонувати: 

Действия

Звільнення співробітника

У тих же швидких командах є іконка «Звільнити». Це не означає, що користувач відразу пропаде з Бітрікс24 - просто у нього буде заблокований вхід в систему. Кожного «звільненого» можливо за секунду знову «взяти на роботу», тобто повернути йому доступ до Бітрікс24.

Уволить сотрудника

Звільнений співробітник пропаде з контактів в бізнес-чаті. У списку співробітників можна переглянути історію листування з ним: 

История переписки с уволенным сотрудником

Пошук співробітників

Якщо штат компанії досить великий, а вам терміново потрібно знайти конкретного колегу - не треба промотувати сотні імен, просто клацніть на кнопку «за алфавітом». У алфавітному рядку що відкрився виберіть потрібну букву, і вам відкриється список людей, чиє прізвище починається саме з неї.

Список сотрудников по алфавиту

Також можна клацнути по загальній панелі пошуку, видимої на будь-якій сторінці Бітрікс24, і ввести повне ПІБ бажаного фахівця.

Поиск сотрудника


Експорт контактів в таблицю Excel, поштовий клієнт Outlook або протокол CardDAV

Працювати в Бітрікс24 дуже зручно і комфортно, і все-таки іноді дані потрібно переносити на інші платформи або зберігати в базі даних у вигляді таблиці Excel. Зі списком співробітників це можна виконати наступним чином:

Натискаєте кнопку «Ще» >  обираєте «Експортувати в Excel» > натискаєте «відкрити», якщо бажаєте переглянути, як буде виглядати кінцевий документ, або відразу «зберегти», якщо милуватися на результат немає бажання.

Экспорт списка сотрудников в Excel

Для експорту в Outlook потрібно виконати практично все те ж саме, тільки в меню «ще» потрібно буде вибрати пункт «синхронізувати з Outlook». Можна зберегти список, як є, а можна задати нову назву папки і внести будь-які інші зміни на свій смак.

Протокол CardDAV дозволяє синхронізувати список контактів з програмами і пристроями, що працюють з цим протоколом (наприклад, зі смартфонами, планшетами, програмою Mozilla і таке інше). Цього разу в кнопці «ще» ми вибираємо вкладку «синхронізувати з CardDAV». У вікні, будуть детально розписані всі кроки, необхідні для синхронізації з обраним пристроєм.

Успіхів у роботі)
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери