top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Як працювати зі списком співробітників

Рейтинг:

Список співробітників вашого Бітрікс24 ви завжди можете знайти в розділі лівого меню Співробітники > Співробітники:

Список сотрудников в меню

У вкладці, що відкриється ви побачите весь персонал компанії. Зверху є кілька фільтрів: Компанія, Звільнені, Запрошені, Всі. Біля аватарки кожного співробітника видно, онлайн чи він в даний момент (тобто, чи має сенс відправляти йому особисте повідомлення), його посаду та основні права доступу (Адміністратор, Керівник, звичайний співробітник).

Список сотрудников

У Запрошених відображаються адресати, яким було відправлено запрошення в Бітрікс24, але з якоїсь причини вони його ще не прийняли.

Приглашенные сотрудники

Клікнувши на кнопку швидких команд, можна поставити задачу фахівцю, написати йому повідомлення, переглянути історію повідомлень, звільнити, відредагувати його профіль, зателефонувати:

Меню действий

Поля Редагувати профіль та Звільнити доступні адміністратору Бітрікс24.


Звільнення співробітника

У тих же швидких командах є іконка Звільнити. Це не означає, що користувач відразу пропаде з Бітрікс24 – просто у нього буде заблокований вхід в систему. Кожного звільненого можна за секунду знову прийняти на роботу, тобто повернути йому доступ до Бітрікс24.

Уволить сотрудника

Звільнений співробітник пропаде з контактів в бізнес-чаті. У списку співробітників можна подивитися історію переписки з ним:

История переписки с уволенным сотрудником


Пошук співробітників

Якщо штат компанії досить великий, а вам терміново потрібно знайти конкретного колегу – не треба промотувати сотні імен, просто клацніть на кнопку «за алфавітом». В алфавітному рядку, що відкриється, виберіть потрібну букву, відобразиться список людей, чиє прізвище починається саме з неї.

Список сотрудников по алфавиту

Також можна клацнути по загальній панелі пошуку, видимій на будь-якій сторінці Бітрікс24, і ввести ПІБ фахівця.

Поиск сотрудника


Экспорт контактів

Працювати в Бітрікс24 дуже зручно і комфортно, та все-таки іноді дані потрібно переносити на інші платформи або зберігати в базі даних у вигляді таблиці Excel. Зі списком співробітників це можна виконати наступним чином:

Натискаєте кнопку Ще, вибираєте Експортувати в Excel и натискаєте Відкрити, якщо хочете подивитися, як буде виглядати кінцевий документ, або відразу Зберегти, якщо милуватися результатом немає бажання.

Экспорт контактов

Для синхронізації з Outlook потрібно виконати майже все те ж саме, тільки в меню Ще необхідно вибрати пункт Синхронізувати з Outlook. Після підключення кожен новий співробітник з Бітрікс24 буде автоматично синхронізований з Outlook. Підтримується тільки одностороння синхронізація Бітрікс24 > Outlook.

Протокол CardDAV дозволяє синхронізувати список контактів з програмами і пристроями, що працюють з цим протоколом (наприклад, зі смартфонами і планшетами Apple, програмою Mozilla та ін.). Цього разу в кнопці Ще обираємо вкладку Синхронізувати з CardDAV. У вікні, будуть детально розписані всі кроки, необхідні для синхронізації з обраним пристроєм.Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло