top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Додавання нових співробітників

Рейтинг:

Зрозуміло, робота у компанії передбачає присутність кількох співробітників. Коли ваш Бітрікс24 створений, необхідно запросити ваших колег! Зробити це можна прямо з Живої стрічки за допомогою кнопки у правій частині екрана, або на будь-якій сторінці за допомогою кнопки у лівій нижній частині екрану під основним меню.

Ви можете додати нових користувачів одним з 3х способів.

Швидка реєстрація

Швидка реєстрація - cамий простий шлях додати співробітників. Просто скопіюйте посилання на реєстрацію та розішліть всім ймовірним колегам будь-яким зручним способом :)

Перейшовши за цим посиланням вони зможуть зареєструватися на вашому Бітрікс24!

Вкажіть, який буде Формат реєстрації:

  1. Відкрита - всі зареєстровані користувачі будуть відразу додані у співробітники.
  2. Закрита - адміністратор повинен буде підтвердити додавання кожного користувача.
    Якщо вам потрібна закрита реєстрація, але з деяких доменів хочете додавати без перевірки, то вкажіть їх у полі Дозволити вхід без підтвердження e-mail для доменів.

Запросити по e-mail

Якщо хочете запросити на ваш Бітрікс24 якусь конкренту людину, відправте йому запрошення прямо на пошту!

На вказаний e-mail прийде запрошення з посиланням, людині потрібно буде пройти по ній та авторизуватися на вашому Бітрікс24.

Тут можна відразу визначити у який відділ та робочі групи буде доданий новий співробітник.

На всіх комерційних тарифах також є можливість поміняти Текст запрошення, щоб відправити користувачу індивідуальне повідомлення :)
На тарифах Команда та Компанія є можливість запросити не співробітника, а зовнішнього користувача (наприклад, когось з ваших підрядників, з ким ви разом працюєте над проектом). Він буде обмежений у правах доступу, але зможе брати участь в роботі у рамках екстранет-групи.

Зареєструвати

Ви можете самостійно зареєструвати нового співробітника на вашому Бітрікс24.

Введіть пошту, на яку буде відправлено всі дані для входу. Тут же вкажіть як звати нового співробітника, а також його майбутню посаду у компанії.


Запрошуйте у ваш Бітрікс24 колег та працюйте в команді:)


Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери