top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Структура компанії

Рейтинг:

У будь-якій компанії, а особливо у великій, яка активно розвивається, важливе значення має сувора ієрархія. Необхідно бачити поділ на відділи, хто є керівником, а хто підлеглим. Налаштувати і контролювати це можна легко на сторінці Структура компанії.

Навіщо заводити структуру?

По-перше, це дозволяє дуже наочно бачити залежність відділів і підпорядкованість співробітників. А по-друге, це дуже важливо для багатьох інструментів Бітрікс24. Наприклад, робочі звіти приходять саме вашому безпосередньому керівнику зі Структури компанії. Тому налаштувати структуру дуже важливо.

Перегляд структури компанії

Кожен підрозділ відображається у вигляді блоку, в якому зазначені його назва, керівник і список співробітників. Якщо у відділі дуже багато людей, то повний список можна подивитися, клікнувши на посилання з кількістю співробітників в самому низу блоку.

При цьому кожен відділ може мати і підвідділи - рівні залежності не обмежені.

Як створювати підрозділи?

Вносити зміни в структуру компанії може тільки адміністратор.

Структура компанії може бути досить складною, але організувати її самостійно не складе труднощів. Щоб включити в структуру новий відділ натисніть кнопку Додати підрозділ в правому верхньому куті.

Вкажіть Назву і Вищестоячий підрозділ, щоб визначити, де новий відділ буде розташовуватися.

Якщо потрібно, ви можете відразу вказати і керівника.

Для підрозділів не можна призначати більше 1 керівника.

Як переводити співробітника?

Якщо раптом потрібно перевести співробітника в інший підрозділ, то це можна зробити, просто перетягнувши його мишкою в новий відділ.

Якщо раптом 1 людина повинна числитися відразу в декількох відділах, то затисніть клавішу Shift при перенесенні і користувач буде дубльований.
Точно таким же чином можна переносити і цілі підрозділи в структурі.

Після налаштування структури компаній не виникне ніяких проблем з організацією робочого процесу всередині компанії!


Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери