top_ua
Вхід

Підтримка24

Місце в хмарі - що означає "Зайнято іншим"?

Ви завжди можете подивитися залишок місця на своєму порталі в розділі Мій тариф - Мій Бітрікс24:

Нижче описано, що мається на увазі під словосполученням "Зайнято іншим":

1. Всі файли, які завантажуються в розділ Мій Диск або Загальний Диск, а також в дисках Робочих груп.

2.Це будь-які файли, які ви завантажуєте через Живу стрічку, Завдання, Календарі, коментарі до постів Живої стрічки, завданням, календарів. Всі ці файли впливають на наявність вашого місця на порталі. Все що прикріплюються файли знаходяться в розділі Мій Диск в системній папці Завантаження. Крім вас файли можуть прикріплювати й інші співробітники порталів, та їх завантаження будуть знаходиться вже в їх Диску.

3. Це все файли, які ви передаєте через веб-месенджер.

4.Всі записи телефонних дзвінків, які зберігаються при використанні телефонії та активної опції збереження записів розмов (докладніше про місцезнаходження цієї папки можна дізнатися в статті)

5.Всі вкладення в листи, з якими ви працюєте в рамках CRM. Якщо підключено інтеграції пошти з CRM (докладніше про інтеграцію можна дізнатися в документації)всі вкладення в листи, які приходять на ящик, та по інтеграції в CRM Бітрікс24, зберігаються централізовано в папці Файли з пошти в розділі Компанія - Загальний диск.

6.Будь-які вкладення в призначені для користувача поля типу "Файл" в сутності CRM або в Списках/Процесах. Таке можливо, якщо ви створили, наприклад, для сутності Контакт таке призначене для користувача поле та прикріплюєте за допомогою цього поля будь-які файли до Контакту.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло