top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Робота з чек-листами в завданнях

Рейтинг:

Чек-листи допомагають організувати роботу з великими і заплутаними завданнями. Ви розбиваєте їх на конкретні кроки виконання, або ж просто додаєте нагадування, щоб не забути зробити щось важливе.

Як працювати з чек-листом?

Наприклад, ми плануємо провести конференцію для партнерів і особливо важливих клієнтів. Для цього менеджеру Ігору доручено розіслати запрошення, забронювати зал і проектор, організувати каву з печивом, замовити всім фірмові футболки і не забути підготувати саму презентацію.

Перейдемо до створення завдання і додамо для кожного міні-завдання свій пункт чек-листа.

Клікніть Додати, щоб створити новий пункт. За допомогою Роздільника можна групувати завдання між собою. Наприклад, спочатку виконуємо всі важливі організаційні моменти, а потім плануємо бурхливу вечірку після роботи.

Уже створені пункти можна змінювати або видаляти. Поміняти їх порядок можна простим перетягуванням мишки.

По ходу виконання завдання Ігор буде викреслювати пункти чек-листа, які він уже виконав. Їх можна подивитися у вкладці Виконано.

Коли всі пункти чек-листа будуть викреслені, щасливий Ігор зможе завершити виконання завдання :)


Розподіляйте велику і складну роботу на невеликі етапи. В цьому випадку ви нічого не втратите і швидко впораєтесь із завданням!

Чек-листи зручно використовувати, коли всі завдання виконує одна людина. Якщо ж до виконання планується залучати декілька співробітників, тоді краще створювати підзавдання або проекти.
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло