top_ua
Вхід

Користувачі телефонії та внутрішні номери

У телефонії Бітрікс24 для кожного співробітника можна налаштувати свій внутрішній номер. Внутрішні номери потрібні для того, щоб клієнти, які телефонують вам на ваш номер, могли відразу ж потрапити на потрібного їм спеціаліста, а також під час розмови один співробітник міг переадресувати дзвінок на іншого.


Як налаштувати дзвінки по внутрішньому номеру

У Бітрікс24:

  1. На сторінці Телефонія > Користувачі проводиться настройка внутрішніх номерів. Сторінка доступна користувачу з певними правами, за замовчуванням це Адміністратор. Для налаштування досить скористатись посиланням Налаштувати в рядку потрібного співробітника. Відкриється форма, в якій потрібно вказати внутрішній номер:

    як вказати внутрішній номер1.png

  2. Другий спосіб – через редагування внутрішнього номера в профілі співробітника в блоці Інформація про користувача:

    як вказати внутрішній номер2.jpg


Телефонні апарати

Якщо співробітник буде працювати через телефонний апарат, а не дзвонити з комп'ютера, то необхідно встановити Підключений в опції Телефонний апарат і використовувати дані, які з'явилися для налаштування телефонного апарату. Значення поля Пароль можна змінити:

як вказати внутрішній номер3.png

При звільненні співробітника прив'язка до телефонного апарату в його обліковому записі деактивується. Додатковий номер не буде активний, його можна буде видати іншому співробітнику. Дзвінок на нього не буде направлятися ні за правилами CRM, ні за правилами маршрутизації дзвінків. Але, тим не менше, адміністратор повинен змінити в CRM відповідального і видалити звільненого з черги.

Увага! Кількість цифр у внутрішньому номері не повинно перевищувати 4 (XXXX). Також внутрішній номер не повинен починатися з 0.

Зовнішні дзвінки на додатковий номер співробітника

Для коректної обробки додаткового номера в налаштуваннях номера повинно бути включено програвання вітання (Мелодії: Привітання).

Якщо включена опція голосового меню (IVR), то спочатку обробляється додатковий номер, а потім голосове меню.

Прямий вхідний дзвінок із додатковим номером на співробітника в Бітрікс24 не підтримується – додатковий номер можна ввести лише після мелодії привітання або в меню IVR.

Для прямого вихідного дзвінка додатковий номер відділяється від основного номера символами:;(крапка з комою) або # (решітка).

Ви можете зберегти контактний телефон клієнта в картці CRM з додатковим номером – аналогічним чином після основного номера додатковий відділяється символом ; (крапка з комою) або # (решітка). Дзвінок з CRM на додатковий клієнта підтримується в Бітрікс24.

Внутрішні дзвінки та переадресація

На даний момент співробітники можуть дзвонити один одному як через внутрішні номери (простим набором цифр, як при звичайному дзвінку), так і через бізнес-чат в браузері або десктоп-застосунку:

як вказати внутрішній номер4.png

Щоб таке було можливо, необхідно:

  • призначити співробітнику внутрішній номер;
  • включити опцію Обробка додаткового номера в налаштуваннях маршрутизації номера.

Також переадресувати дзвінок іншого співробітника при прийомі вхідного дзвінка можна безпосередньо з панелі Бізнес-чату, або з телефонного апарату.


Увага: Внутрішні дзвінки між співробітниками не тарифікуються і не записуються.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження