top_ua
Вхід

Підтримка24

Бізнес-процеси у стрічці Новин

Чи бувало у вас таке? Тільки чуєш слово "Бізнес-процеси" і відразу стає жахливо і здається складно, дорого, потрібно шукати фахівця ... Моє перше знайомство з ними було саме таким.

Все змінилось! Відтепер Бізнес-процеси зовсім поруч, до них буквально можна доторкнутися, спробувати, відчути їх міць. Не потрібно шукати, не потрібно вникати і складно налаштовувати - вони вже готові до роботи!

Автоматизувати процеси компанії – це важливе і непросте завдання і саме його ми ставили перед собою.

Давайте подивимося що вийшло:

Почнемо з того, що ми вобрали основні сценарії процесів, які зустрічаються практично в будь-якій компанії. Скільки часу ви витрачаєте на оплату вхідного рахунку? На підписання і оформлення відпустки або відрядження? Упевнений, що часом іде по декілька днів щоб затвердити свою відпустку і отримати дозвіл від всіх керівників, а потім ще віднести його в бухгалтерію на оформлення.

Ми підготували відеоролик, який показує реальний сценарій затвердження відпустки в компанії. Подивіться, впевнені, багато хто впізнає в ньому себе.

Ефективне використання робочого часу - дуже важливий показник для кожного співробітника компанії. Але якщо раніше було складно і страшно уявити собі оптимізацію таких простих, часом рутинних операцій, як оплата рахунку, видача готівки, то зараз, Бітрікс24 пропонує готове рішення, яке не вимагає налаштувань і навчання. 5 типових Бізнес процесів допоможуть вирішити багато ваших виробничих завдань:

  • Рахунок на оплату;
  • Вихідні документи;
  • Видача готівки;
  • Заява на відпустку;
  • Заява на відрядження.

Кожен співробітник зможе оформити будь-який з процесів прямо у стрічці Новин, заповнивши всього декілька полів.  Рахунки, заяву на відпустку, відрядження або видачу готівки, все проходить процес затвердження прямо в Бітрікс24. Керівник затверджує, бухгалтер оформлює і сплачує рахунки і все це можливо побачити в живій стрічці!

Бізнес-процеси дозволять вам автоматизувати процеси всередині компанії.

Зверніть увагу, нові Процеси не пов'язані з Бізнес-процесами в CRM, Файлах і Списках, це новий тип процесів, які проходять стадії затвердження у стрічці Новин.

Якщо ви бажаєте створити свій такий процес або відредагувати, доповнити поточний стандартний, необхідно перейти на сторінку Бізнес-процеси - процеси в стрічці.  Тут можна вказати які процеси будуть доступні в стрічці Новин, а також гнучко розмежувати права доступу на конкретний процес для співробітників. Налаштування доступні адміністратору вашого Бітрікс24.

У розділі Бізнес-процеси – Завдання бізнес-процесів вас чекає список завдань, які вимагають саме вашої реакції. Лічильник в меню підкаже про те, що є активні завдання.

BP3.jpg

Якщо для вас є більше ніж одне завдання,  ви маєте можливість виконати їх в декілька кліків: визначте завдання в списку і виберіть дію, яку необхідно виконати.

А якщо ви йдете у відпустку, можна швидко делегувати свої завдання на іншого співробітника, також зазначивши декілька або всі завдання і призначивши нового відповідального.

Сторінка Бізнес-процеси  – Мої процеси покаже всі процеси, які ви запустили. Тут ви завжди зможете переглянути які процеси в дії, які завершені, а також зрозуміти на кого зараз направлено те чи інше завдання.

Процеси доступні на тарифних планах Команда і Компанія.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло