top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як додати запис у Живу стрічку?

Рейтинг:
У «Бітрікс24» можна ділитися будь-якою інформацією, яка буде корисна в роботі. Повідомлення можна надіслати всім співробітникам відразу, окремій групі, комусь персонально.
howsendmail.jpg
Одержувачі побачать ваше повідомлення в загальній стрічці. Якщо ви адресували повідомлення комусь конкретно, одержувач отримає повідомлення у бізнес-чаті.

Якщо повідомлення адресовано робочій групі, воно з'явиться додатково у стрічці цієї групи і всі учасники цієї групи легко знайдуть його. 

До повідомлення можна додати файл, фотографію, посилання, тег. 

Ви можете звернутися до колеги, відмітивши його (для цього можна скористатися іконкою або написати знак + в тексті і почати набирати ім'я або прізвище співробітника (Бітрікс24 покаже підказки).
howsendmail1.jpg
У цьому випадку в тексті повідомлення буде ім'я та прізвище вашого колеги з посиланням на його картку, а він отримає повідомлення, що ви відзначили його в повідомленні. 
howsendmail2.jpg 

З Живої стрічки ви можете не тільки відправляти звичайні повідомлення, але й висловити подяку колегам. Не забувайте відзначати досягнення ваших колег, підлеглих і навіть керівників: натисніть кнопку «Ще» в меню повідомлення, виберіть пункт «Подяка», вкажіть, кому ви хочете подякувати і виберіть відповідний значок під текстом повідомлення.
howsendmail3.jpg

Радимо ще почитати:


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери