top_ua
Вхід

Мій диск: права і загальний доступ

В Бітрікс24 є два способи збереження файлів – на загальному диску компанії та на особистому диску співробітника. Але що робити, якщо є бажання поділитись файлом, але не з усіма колегами відразу?

У цьому випадку вам на допомогу прийдуть права доступу до диска. Ви можете дати співробітникам доступ до всього свого диска або окремих файлів, або налаштувати загальний доступ. Після цього він з'явиться вже на диску вашого колеги:)


Розподіл прав доступу включено тільки на тарифах CRM+, Завдання+, Команда та Компанія. Детальніше на сторінці порівняння тарифів.

Права доступу на Мій Диск

Перший варіант – просто дозволити іншому користувачу проглядати ваш особистий диск.

Перейдіть на сторінку Диск – Мій диск, натисніть на шестерню і оберіть пункт Налаштування прав.

Ви побачите сторінку налаштувань прав і перелік усіх діючих правил. Натисніть Додати ще.

Після цього виберіть одного або декількох співробітників за допомогою пошуку або зі структури компанії та визначте які саме дії зможе виконувати користувач з файлами вашого диска.

Що дозволяють різні типи прав?

  • Читання – дозволений тільки перегляд вмісту диска.
  • Додавання– дозволені перегляд та додавання файлів на диск.
  • Ділитись – дозволеноено ділитися з колегами файлами через Загальний доступ. Дане право використовувати окремо від інших не має сенсу. Його краще комбінувати з іншими. Наприклад, дати користувачеві Іванову одночасно права «Читання» і «Ділитись».
  • Редагування – дозволені всі можливі дії, а також підключення папки до особистого диска, але міняти налаштування та права доступу не можна.
  • Повний доступ – дозволені всі можливі дії.

Будьте обережними з наданням прав на свій диск, при повному доступі колеги можуть випадково видалити або змінити цінні файли. Також майте на увазі, що скачати файл можна за будь-яких виданих прав доступу, навіть при праві Читання.

Права доступу на окремі файли та папки

А якщо на особистому диску є багато цінної інформації, і ви бажаете надати доступ буквально до одного документу або папки?

В такому випадку буде потрібен розширений режим прав доступу.

Перейдіть на сторінку налаштувань прав доступу до особистого диску та оберіть опцію Включити розширене управління правами доступу.

Тепер можна визначати доступ для кожного окремого файлу або папки. В контекстному меню документу оберіть пункт Права доступу.

Вибір користувачів і прав доступу відбувається аналогічно правам на весь диск.

Загальний доступ

Є ще один варіант як поділитись файлом – налаштувати для нього загальний доступ. У цьому випадку особистий диск залишиться приватним, а документ просто з'явиться на диску обраного співробітника.

У контекстному меню файла або папки оберіть пункт Загальний доступ

Натисніть кнопку Додати ще, оберіть користувачів та визначте доступні дії.

Готово! Тепер ваш колега отримає пропозицію підключити собі папку (або файл), після чого побачить його на своєму диску.

Внутрішні і публічні посилання

Найпростіший спосіб поділитися папками і файлами – скористатися можливостями внутрішніх і публічних посилань.

Внутрішнє посилання потрібнe, щоб швидко поділитися файлом або папкою з колегою без надання загального доступу. Перейти за цим посиланням може тільки співробітник вашого Бітрікс24.

Публічні посилання допоможуть у випадку, коли ви хочете поділитися папкою або файлом як з колегами, так і із зовнішніми користувачами.


Використовуйте один із способів розділення прав доступу і працюйте з файлами разом з колегами:)


Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження