top_ua
Вхід

Телефонія - налаштування робочого часу номера

У налаштуваннях орендованого номера або підключеної SIP АТС є можливість зміни робочого часу номера. Це потрібно для того, щоб попередити клієнта, який телефонує на номер, про те, що ваш колл-центр не може прийняти дзвінок в неробочий час.

Налаштування робочого часу номера можна увімкнути там же, де й інші налаштування, в розділі Телефонія - Підключення - Налаштування номерів:

Щоб увімкнути цю можливість, необхідно перейти у вкладку Робочий час налаштувань номера або підключення АТС та відзначити "галочкою" опцію Налаштування робочого часу номера :

 • Вибір часового поясу - це налаштування дозволяє обрати, в якому часовому поясі буде встановлено робочий час (зазвичай цей той же часовий пояс, що стоїть у вас на комп'ютері).

 • Режим роботи - всі дзвінки, які надходитимуть на ваш орендований номер або АТС НЕ в зазначений час, потраплять в обробку дзвінків в неробочий час.

 • Вихідні дні - всі дзвінки, які надходитимуть на ваш орендований номер або АТС  в зазначені дні, потраплять в обробку дзвінків в неробочий час.
  Примітка: щоб зняти вибір з усіх днів тижня (ви працюєте без вихідних), потрібно залишити один вихідний, потім затиснути клавішу CTRL (CMD на MAC OS) і клікнути мишкою по останньому виділеному дню. Це зніме вибір з усіх днів тижня.

 • Святкові дні- всі дзвінки, які надходитимуть на ваш орендований номер або АТС в зазначені дні, потраплять в обробку дзвінків в неробочий час.
  Зверніть увагу, що дні потрібно записувати у форматі "1.01" і розділяти між собою комами без пробілів.
 • Обробка дзвінка в неробочий час - сценарій, за яким буде оброблятися дзвінок в неробочий час. Має 3 варіанти:

  1. Включити автовідповідач - включається мелодія автовідповідача. За замовчуванням стоїть та ж сама мелодія, що при звичайній обробці пропущеного дзвінка, але ви завжди можете завантажити свою мелодію:

   Якщо користувач вирішить залишити повідомлення після закінчення мелодії (в стандартній мелодії залиште дзвінок після сигналу), то якщо включено запис розмов, повідомлення від клієнта буде збережено і доступно або в деталізації дзвінків, або в папці Телефонія: записи дзвінків в розділі Компанія - Загальний диск, або буде прикріплений до сутності CRM.
  2. Перенаправити дзвінок на вказаний номер - можливість переадресації дзвінка в неробочий час на номер, який ви зазначите в налаштуванні (номер повинен бути в міжнародному форматі):

   Зверніть увагу, що переадресація - це, по суті, вихідний дзвінок. Тому при переадресації з орендованого номера з вашого балансу буде знято гроші. А при переадресації з SIP АТС будуть або вирахувані демо-хвилини і гроші з рахунку вашої АТС, або при вже підключеному SIP-коннекторі гроші з рахунку вашої АТС.
  3. Завершити дзвінок - скидання дзвінка в неробочий час.

 • Мелодія для неробочого часу - ви можете вказати або завантажити свою мелодію, яка буде програватися клієнту в неробочий час.

Важливо! Якщо дзвінок було пропущено по правилам налаштування робочого часу номера, то при роботі з базою CRM є декілька сценаріїв розвитку.

 1. Коли дзвінок не перевіряється по базі CRM (не включено налаштування), у цьому випадку комусь із черги на прийом дзвінка прийде повідомлення про пропущений виклик.

 2. Коли дзвінок перевіряється по базі CRM, а також:

  • номер відомий в базі - дзвінок прикріпиться до суті, у якій вказано цей номер; повідомлення про пропущений виклик прийде відповідальному за сутність CRM.
  • номер не відомий базі і включено автоматичне створення ліда, то буде створено лід, створено справу Дзвінок і надіслано повідомлення комусь з черги про пропущений виклик
  • номер не відомий і включена функція "запропонувати створити запис у вікні дзвінка", то комусь з черги прийде повідомлення про пропущений виклик; контакт/лід створено не буде.
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження