top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Питання по робочим групам і проектам

Рейтинг:

1. Компанія працює з різними проектами. Як прив'язати всі повідомлення, завдання, файли до певного проекту, щоб в подальшому вибрати проект і подивитися про нього всю інформацію.

Якщо необхідно реалізувати якийсь проект, можна створити групу, запросити у неї тільки тих співробітників, які мають відношення до цього проекту, поставити їм завдання, додати необхідні файли. Групи допомагають згрупувати усю інформацію, задачі, файли, повідомлення, зустрічі в одному місці. Ви завжди зможете подивитись які дії або завдання були виконані в тій чи іншій групі.

В Бітрікс24 є групи та проекти. Основна відмінність групи від проекту – в проекті можна вказати терміни його реалізації, і терміни завдань не можуть виходити за рамки термінів усього проекту.

Тому якщо потрібно конкретизувати терміни, то при створенні групи можна обрати тип Проект. Якщо терміни не маюсь значення - це може бути звичайна робоча група.

Детальніше про створення групи або проекту можна прочитати у нашій статті.


2. Хто може створювати групи і проекти?

Кожен співробітник може створити групу або проект та запросити учесників. Кількість груп та проектів необмежена на усіх тарифах.


3. Як можна подивитись усі групи (проекти), які є у вашому Бітрікс24?

Усі групи на порталі може подивитись співробітник з правами адміністратора. Для цього потрібно активувати режим адміністратора.


4. Як архівувати групу (проект)?

Для цього у вкладці групи Основне обрати меню Дії та в ньому пункт Редагувати групу (проект). У вікні що відкрилось відмітити Тип групи (проекта): Архівний.

Архівні групи та проекти не відображаються у загальному списку груп. Знайти їх можна по фільтру Архівні або за допомогою пошукового запиту.

Повернути архівну групу (проект) в роботу можна аналогічним способом – зняти галочку з типу групи Архівна.


5. Як видалити групу?

Для видалення групи оберіть у вкладці Основне пункт меню Дії > Видалити групу:

Після кліку відкриється форма підтвердження видалення групи.

Якщо до групи (проекту) прив'язані якісь завдання, потрібно спочатку відкріпити або видалити завдання, а потім стане доступним видалення самої групи (проекту).


6. Як видалити групу (проект), що належить звільненому співробітнику?

Видалити таку групу може адміністратор порталу. Для цього потрібно активувати режим адміністратора на сторінці Моя сторінка і далі в меню Дії обрати пункт Видалити групу:

Якщо група або проект ще потрібні, можна просто змінити власника/керівника через меню Дії: або в Редагуванні групи (проекту), або в Редагуванні складу.


7. Чи можна заборонити учасникам групи бачити один одного?

Якщо потрібно розділити видимість співробітників саме по групам, для цього підійде опція Екстранет (зовнішні користувачі), яка доступна на комерційних тарифних планах Бітрікс24. Цей інструмент дозволяє працювати з зовнішніми співробітниками, запрошувати їх у групи (проекти) і вести всю роботу в рамках однієї групи. При цьому внутрішні і зовнішні співробітники будуть бачити один одного лише якщо вони є учасниками однієї екстранет-групи (проекту).

Якщо у вас кілька екстарнет-груп (проектів), то між собою учасники не бачать один іншого.


8. Як запросити екстранет-користувача у групу (проект)?

Користувачів можна запросити безпосередньо при створенні робочої групи (проекту), так і в будь-який момент після створення на вкладці Основне сторінки вже існуючої групи/проекту (меню Дії > Запросити в групу).

Детально це питання розглянуте у статті Робота з зовнішніми користувачами в Екстранеті.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло