top_ua
Вхід

Як розпочати роботу зі складським обліком

Якщо у вас немає товарів або ви тільки почали працювати в Бітрікс24, підключіть складський облік. Внесіть товари в систему та почніть керувати товаром на складах.

Щоб увімкнути складський облік, перейдіть до CRM або Магазину та відкрийте відповідну вкладку.

Далі у вас з'явиться вікно із пропозицією включити складський облік або перенести дані з інших систем.

Докладніше про те, як перенести дані з іншої системи, читайте у статті: Складський облік: як перенести дані з інших систем.

Також ви можете увімкнути складський облік у налаштуваннях розділу.

Спочатку вам потрібно буде внести ваші товари в систему, використовуйте для цього документ оприбуткування. З його допомогою ви можете створити новий товар, вказати для нього ціну, штрих-код, кількість і склад. Створені товари будуть доступні в єдиному каталозі, і ви зможете використовувати їх у роботі з угодами та замовленнями.

Докладніше про те, як вказати первинні залишки, читайте у статті: Складський облік: документ оприбуткування.

Почніть контролювати залишки товару та враховувати надходження за допомогою документів приходу.

Як своєчасно оновлювати залишки та працювати з документом прибуття, читайте у статті: Складський облік: документ прибуття.

Фіксуйте продаж товарів. Облік допоможе зрозуміти, скільки товару на складі та ваші менеджери зможуть швидше працювати із замовленнями.

Про те, як враховувати продаж товару та працювати з документами реалізації, читайте у статті: Складський облік: документ реалізації.

Враховуйте переміщення товару між точками продажу. Ви завжди знатимете, де знаходяться потрібні товари та зможете вчасно розподіляти їх між складами.

Як контролювати та враховувати переміщення товарів, читайте у статті: Складський облік: документи переміщення.

Контролюйте списання, це допоможе враховувати втрати товарів, точно розуміти причини (при транспортуванні, зносові, крадіжці) і знати суму збитків.

Детальніше про те, як проводити списання та враховувати втрати товару, читайте у статті: Складський облік: документ списання.

У Бітрікс24 є ще багато можливостей для роботи з товарами, замовленнями та угодами, дізнатися про них ви можете у наших статтях:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження