top_ua
Вхід

Огляд новинок Бітрікс24.Сіетл

На вашому порталі вже доступні новинки нового релізу Бітрікс24. Сіетл. Тут ми зібрали основні оновленя, щоб ви могли легше орієнтуватися у всіх змінах.

Докладніше про кожен інструмент ви можете дізнатися у записі трансляції.

Мобільний застосунок

Для основних розділів «Чат і дзвінки», «Завдання та Проєкти», «Спільна робота», а також у групах проєктів ми зробили підрозділи. У новому застосунку покращили пошук співробітників і чатів, додали створення проєктів, авторизацію в Бітрікс24 за QR-кодом та гарантовану доставку повідомлень.

Детальніше:


Нове головне меню

У головному меню з'явилися спеціальні розділи «Спільна робота» та «Застосунки» для об'єднання інструментів Бітрікс24.

Детальніше:


Комунікації

Канал «Instagram Direct» тепер підтримує коментарі до ваших публікацій – відповіді оператора надходять до Direct клієнта.

У відеодзвінках з'явилася можливість вести резюме дзвінка – текстовий план та підсумки зустрічі, також можна прямо у дзвінку створити текстові документи, таблиці, презентації та спільно з ними працювати.

У 13-й версії програми Бітрікс24 для Windows і macOS з'явилися опція «Поліпшити мій зовнішній вигляд», що дозволяє відкоригувати зовнішній вигляд учасника, згладити тон шкіри, зморшки.

Також були додані: авторизація за QR-кодом; передача звуку з комп'ютера під час демонстрації екрана; можливість друку сторінки, збереження зображення або всієї сторінки на комп'ютер; пауза синхронізації файлів у будь-який час, масштабування інтерфейсу програми та пошук у вікнах програми; виправлено помилки та проведено оптимізацію роботи застосунку з пам'яттю.

Зміни в Пошті торкнулися зручності роботи з листами – тепер ви можете створити з листа не лише лід, угоду, завдання та обговорення у стрічці Новин, але й чат або подію календаря з листа.

Детальніше:


Завдання

Тепер ви можете запитати обов'язковий звіт при завершенні завдання та зафіксувати коментар як результат.

Детальніше:


Scrum у проєктах У Бітрікс24

З'явився новий розділ для роботи із завданнями за методом Scrum. У ньому ви можете організувати роботу скрам-команди та за допомогою чатів та зустрічей швидко налагодити комунікації. За загальний результат відповідає вся команда одразу.


Детальніше:


Календар

Ми покращили синхронізацію Google-календаря – у Google створюється окремий календар, у нього переносяться всі події співробітника з календаря Бітрікс24. Синхронізація працює в режимі реального часу й в обидві сторони – як з Google до Бітрікс24, так і навпаки. Не потрібно губитися в кількох робочих календарях – використовуйте єдиний календар Бітрікс24!

Новий розділ у Календарі «Зайнятість переговорних» буде корисним для того, хто стежить за порядком у переговорних кімнатах. У графіці завжди видно, яка переговорна вільна у потрібний час – можна одразу створити подію у конкретній переговорній. Ви можете обмежити доступ співробітників до налаштування переговорних та можливості бронювати певну переговорну.


Детальніше:


Сайти

У сайтах ми змінили багато чого: нова навігація та автопублікація, перегляд та структура папок. А ще ви можете зберігати користувацькі блоки у вигляді шаблонів.

Детальніше:

CRM-рахунки

Ми зробили нові рахунки на основі смарт-процесів. Вони з'явилися: автоматизація, підтримка платіжних систем з інтернет-магазину, єдиний товарний каталог і звична картка CRM.

Детальніше:


CRM-форми

Тепер можна налаштовувати дизайн усієї сторінки, на якій розташована форма, та додавати блоки з конструктора сайтів. У самих формах з'явилася можливість реалізувати складну логіку полів та настроїти дії після заповнення. Але найголовніша новинка – це список форм, в якому можна відобразити поля, які потрібні для роботи.

Детальніше:


База знань

Тепер у Базі знань ви можете додати на кнопку посилання на будь-який документ або файл із вашого Диску – у меню кнопки «Посилання» виберіть «Файл на моєму Диску» та збережіть сторінку.

Детальніше:


Складський облік

Почніть вести складський облік у Бітрікс24 і всі надходження, списання та переміщення будуть зафіксовані документально та відображені у системі. Співробітники в режимі онлайн будуть вносити дані, а ви зможете контролювати ваш бізнес. У результаті стане менше недоліків, надлишків та крадіжок, а також помилок під час продажу та оформлення замовлень.

Скоро вся документація про складський облік у Бітрікс24 з'явиться на сайті Підтримка24. Слідкуйте за оновленнями.

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Допомога партнера
Замовити впровадження