top_ua
Вхід

Який тариф Бітрікс24 oбрати?

1 серпня 2021 рокy ми вводимо нову лінійку тарифів Бітрікс24. Дізнайтеся, на який тариф вам краще перейти або як зберегти поточний.

Тариф «Безкоштовний»

Для необмеженої кількості співробітників.

У безкоштовному тарифі після 1 вересня зміниться комплектація:

✅ З'являться Майстер контролю дублікатів у CRM (Пошук дублів) і Складський облік y інтернет-магазині.

❎ Планувальник в Календарі, Конструктор звітів, класичний режим роботи з CRM і деякі інші інструменти йдуть з тарифу «Безкоштовний» y нові комерційні тарифи.


Тариф «Базовий»

До 5 співробітників | 990 грн / міс.

Новий тариф «Базовий» відповідає деяким можливостям архівних тарифів «Старт+» і «CRM+».

✅ Тариф «Базовий» найбільше підходить для невеликих відділів продажів або мікробізнесу. У ньому ви отримаєте розширену версію CRM, включаючи автоматизацію роботами в магазині, план продажів, права доступу до CRM.

✅ Максимальний розмір диску буде розширено до 24 Гб. У новому тарифі збільшилася кількість магазинів до 2, доступно 3 000 товарів у каталозі, у 5 разів краще пошук за угодами, контактами, рахунками.

✅ Напрямів в угоді – 5, кількість Відкритих ліній – 2, кількість скриньок Пошти – по одній на користувача, листів із CRM – до 10 000.

✳️ Ефективність для KPI, шаблони та регулярні завдання, режим роботи CRM з лідами, CRM-маркетинг, Планувальник в календарі, статистика і права доступу у Відкритих лініях йдуть в комплектацію більш високих тарифів.

❎ Ціна тарифу «Базовий» відповідає ціні поточного тарифу «CRM+», але відрізняється за можливостями. Ви ще можете встигнути перейти на тариф «CRM+» до 31 липня включно.


Тариф «Стандартний»

До 50 співробітників | 2 200 грн / міс.

Новий тариф «Стандартний» відповідає можливостям архівних тарифів «Завдання+» і «Команда».

✅ Тариф «Стандартний» найбільше підходить для невеликих компаній або робочих груп до 50 осіб. На ньому збережуться всі можливості тарифу «Завдання+» і додасться великий ряд інструментів, доступних на поточному архівному тарифі «Команда»: розсилки email і SMS, інтеграція з бізнес-процесами, розширена CRM, аналітика.

✅ У новому тарифі співробітники отримують 5 поштових скриньок з можливістю створювати завдання прямо з листів. Збільшується кількість користувачів з правами адміністратора до 5. Максимальний розмір диску збільшується до 100 Гб, кількість завдань у пошуку в 2 рази, кількість баз знань зросте з 3 до 5, а відкритих ліній стане 10.

✳️ Права доступу у Проєктах, Відкритих лініях і Диску, бізнес-процеси будуть доступні тільки на найвищому тарифі «Професійний».

❎ Ціна тарифу «Стандартний» відповідає ціні поточного архівного тарифу «Команда».


Тариф «Професійний»

Необмежена кількість співробітників | 4 400 грн / міс.

Цей тариф майже не змінився. Він, як і раніше архівний тариф «Компанія», надає максимальні можливості для роботи.

✅ Крім можливостей інших тарифів, y ньому є професійний модуль наскрізної аналітики, автоматизація за допомогою бізнес-процесів і смарт-процесів, HR-функціонал, і багато іншого.

✅ Ви отримаєте відразу всі можливості Бітрікс24. Цей тариф максимально розкриває потенціал компанії та дозволяє оптимізувати роботу всіх відділів.

❎ Єдина відмінність від архівного тарифу «Компанія» – ліміт для CRM-розсилок знизився з 1 000 000 листів на місяць до 100 000 листів на місяць.


Всю інформацію про нові тарифи Бітрікс24 ви можете дізнатися на нашому сайті:

Дізнатися докладніше про нові тарифи


Чи варто купувати тариф до 1 серпня або залишатися на архівному тарифі?

Вивчіть нову лінійку, порівняйте наповнення старих і нових тарифів, прийміть правильне рішення.

Тарифи, на які можливо перейти до 31 липня включно:

⏰ Тариф Старт+ розрахований на 2 користувачі. Найдешевший тариф, якому не буде альтернативної заміни. І навіть на тарифі «Базовий» (за ціною «CRM+») немає всіх можливостей, які надаються на цьому тарифі сьогодні.

⏰ Тариф CRM+ для невеликих відділів продажів до 6 осіб. Новий тариф «Базовий» має обмеження – 5 осіб. І при цьому на тарифі «CRM+» є практично всі інструменти верхнього тарифу «Компанія», необхідні для онлайн-продажів.

⏰ Тариф Завдання+ для проєктних груп і компаній до 24 осіб. Найближчий за функціональністю з нових тарифів – тариф «Стандартний», а за ціною – «Базовий».

⏰ Тариф Команда має практично максимальну комплектацію CRM, Проєктів, Офісу, Контакт-центру, Сайтів і Магазинів. За ціною і функціоналом найближче тариф «Стандартний». Частина інструментів «Команди» при цьому назавжди переходить у наповнення тарифу «Професійний».

⏰ Тариф Компанія. Його аналог – «Професійний». Тариф майже не зміниться. Він як і раніше буде надавати максимальні можливості для роботи. Єдина відмінність – ліміт для розсилок з CRM-маркетингу знизився з 1 000 000 листів на місяць до 100 000 листів на місяць.

Якщо ви перейшли або плануєте перейти на архівні тарифи Бітрікс24 до 1 серпня 2021 року, то зможете їх використовувати й надалі, за умови своєчасного продовження! Якщо після 1 серпня 2021 року ви перейдете на безкоштовний тариф, то архівні тарифи підключити знову вже не вийде.
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження