Підтримка24

Який тариф Бітрікс24 oбрати?

1 серпня 2021 рокy ми ввели нову лінійку тарифів Бітрікс24. Дізнайтеся, на який тариф вам краще перейти або як зберегти поточний.

Тариф «Безкоштовний»

Для необмеженої кількості співробітників.

Безкоштовний тариф завжди змінюється відповідно до поточної лінійки тарифів. У ньому після 1 вересня змінилася комплектація:

✅ З'явиться Складський облік y інтернет-магазині.

❎ Планувальник у Календарі, Конструктор звітів, класичний режим роботи з CRM і деякі інші інструменти йдуть з тарифу «Безкоштовний» y нові комерційні тарифи.

Перевірте на окремій сторінці чи закриє він всi ваші потреби.


Тариф «Базовий»

До 5 співробітників | 990 грн / міс.

Новий тариф «Базовий» відповідає деяким можливостям архівних тарифів «Старт+» і «CRM+».

✅ Тариф «Базовий» найбільше підходить для невеликих відділів продажів або мікробізнесу. У ньому ви отримаєте розширену версію CRM, включаючи автоматизацію роботами в магазині, план продажів, права доступу до CRM.

✅ Максимальний розмір диску буде розширено до 24 Гб. У новому тарифі збільшилася кількість магазинів до 2, доступно 3 000 товарів у каталозі, у 5 разів краще пошук за угодами, контактами, рахунками.

✅ Напрямів в угоді – 5, кількість Відкритих ліній – 2, кількість скриньок Пошти – по одній на користувача, листів із CRM – до 10 000.

✳️ Ефективність для KPI, шаблони та регулярні завдання, режим роботи CRM з лідами, CRM-маркетинг, Планувальник в календарі, статистика і права доступу у Відкритих лініях йдуть в комплектацію більш високих тарифів.

❎ Ціна тарифу «Базовий» відповідає ціні поточного тарифу «CRM+», але відрізняється за можливостями. Ви ще можете встигнути перейти на тариф «CRM+» до 31 липня включно.


Тариф «Стандартний»

До 50 співробітників | 2 200 грн / міс.

Новий тариф «Стандартний» відповідає можливостям архівних тарифів «Завдання+» і «Команда».

✅ Тариф «Стандартний» найбільше підходить для невеликих компаній або робочих груп до 50 осіб. На ньому збережуться всі можливості тарифу «Завдання+» і додасться великий ряд інструментів, доступних на поточному архівному тарифі «Команда»: розсилки email і SMS, інтеграція з бізнес-процесами, розширена CRM, аналітика.

✅ У новому тарифі співробітники отримують 5 поштових скриньок з можливістю створювати завдання прямо з листів. Збільшується кількість користувачів з правами адміністратора до 5. Максимальний розмір диску збільшується до 100 Гб, кількість завдань у пошуку в 2 рази, кількість баз знань зросте з 3 до 5, а відкритих ліній стане 10.

✳️ Права доступу у Проєктах, Відкритих лініях і Диску, бізнес-процеси будуть доступні тільки на найвищому тарифі «Професійний».

❎ Ціна тарифу «Стандартний» відповідає ціні поточного архівного тарифу «Команда».


Тариф «Професійний»

Необмежена кількість співробітників | 4 400 грн / міс.

Цей тариф майже не змінився. Він, як і раніше архівний тариф «Компанія», надає максимальні можливості для роботи.

✅ Крім можливостей інших тарифів, y ньому є професійний модуль наскрізної аналітики, автоматизація за допомогою бізнес-процесів і смарт-процесів, HR-функціонал, і багато іншого.

✅ Ви отримаєте відразу всі можливості Бітрікс24. Цей тариф максимально розкриває потенціал компанії та дозволяє оптимізувати роботу всіх відділів.

❎ Єдина відмінність від архівного тарифу «Компанія» – ліміт для CRM-розсилок знизився з 1 000 000 листів на місяць до 100 000 листів на місяць.


Усю інформацію про нові тарифи Бітрікс24 ви можете дізнатися на нашому сайті:

Дізнатися докладніше про нові тарифи

З 1 по 31 серпня 2021 року ви можете придбати нові тарифи на 1 рік зі знижкою 30%.

Чи варто залишатися на архівному тарифі?

Вивчіть нову лінійку, порівняйте наповнення старих і нових тарифів, прийміть правильне рішення.

Архівні тарифи 2020 року:

⏰ Тариф Старт+ розрахований на 2 користувачі. Найдешевший тариф, якому не буде альтернативної заміни. І навіть на тарифі «Базовий» (за ціною «CRM+») немає всіх можливостей, які надаються на цьому тарифі сьогодні.

⏰ Тариф CRM+ для невеликих відділів продажів до 6 осіб. Новий тариф «Базовий» має обмеження – 5 осіб. І при цьому на тарифі «CRM+» є практично всі інструменти верхнього тарифу «Компанія», необхідні для онлайн-продажів.

⏰ Тариф Завдання+ для проєктних груп і компаній до 24 осіб. Найближчий за функціональністю з нових тарифів – тариф «Стандартний», а за ціною – «Базовий».

⏰ Тариф Команда має практично максимальну комплектацію CRM, Проєктів, Офісу, Контакт-центру, Сайтів і Магазинів. За ціною і функціоналом найближче тариф «Стандартний». Частина інструментів «Команди» при цьому назавжди переходить у наповнення тарифу «Професійний».

⏰ Тариф Компанія. Його аналог – «Професійний». Тариф майже не зміниться. Він як і раніше буде надавати максимальні можливості для роботи. Єдина відмінність – ліміт для розсилок з CRM-маркетингу знизився з 1 000 000 листів на місяць до 100 000 листів на місяць.

Якщо ви перейшли на архівні тарифи Бітрікс24 до 1 серпня 2021 року, то зможете їх використовувати й надалі, за умови своєчасного продовження та оплати! Якщо після 1 серпня 2021 року ви перейдете на безкоштовний тариф, то архівні тарифи підключити знову вже не вийде.
Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження