top_ua
Вхід

Передплата на Бітрікс24.Маркет+

З 1 липня 2021 року застосунки Бітрікс24.Маркета перейшли на передплату. Передплата Бітрікс24.Маркет Плюс буде доступна тільки на комерційних тарифах. Детальніше про зміни щодо передплати можна прочитати в статті Важливі зміни в REST API, Маркеті, телефонії і Пошуку.

Передплата – це нова модель використання застосунків. Ви платите фіксовану вартість та отримуєте можливість використовувати стільки застосунків, скільки вам потрібно.


Передплата «Бітрікс24.Маркет Плюс» доступна тільки на комерційних тарифах Бітрікс24. Детальніше про вартість для кожного тарифу ви можете дізнатися на окремій сторінці.

Оформити передплату можна разом з тарифом Бітрікс24. Це зручно, так як час дії передплати та тарифу будуть синхронізовані, і не потрібно буде окремо стежити за кожним терміном.

Як оформити передплату

Для підключення відкрийте розділ Маркет у вашому Бітрікс24.

Оберіть потрібне вам рішення з відміткою Передплата.

Коли ви спробуєте встановити обрані застосунки, система запропонує вам Придбати передплату або використовувати безкоштовно на 15 днів.

Якщо ви працюєте на безкоштовному тарифі Бітрікс24, то ви не зможете оформити передплату та використовувати застосунки з Бітрікс24.Маркета. Але ви можете включити демо-режим і спробувати цікаві вам застосунки.

При оформленні, ви можете oбрати тариф, що вам підходить.

Перед купівлею ознайомтеся з текстом ліцензійної угоди кінцевого користувача Онлайн-сервіс «Бітрікс24.Маркет+».

Якщо ви підключаєте тестовий період, ознайомтеся з ліцензійною угодою і активуйте передплату.

Пробний період на порталі можна підключити один раз. Коли він закінчиться, використовувати його повторно не вийде.

Передплата Бітрікс24.Маркет+ в коробці Бітрікс24

Щоб використовувати застосунки, які доступні в режимі передплати, в коробковому Бітрікс24, необхідно завантажити та встановити оновлення rest 20.200.100 і main 20.600.0, або більш пізні версії.

У цьому випадку буде оновлена ​​вітрина адреса.порталу/marketplace/ і на ній з'являться рішення, що входять в передплату. Також ви можете включити пробний період – демо-режим передплати на Маркет на 15 днів і спробувати цікаві вам застосунки.

Особливості роботи передплати в коробці:

  • Оформити передплату можна тільки на 1 рік, помісячних продажів немає.
  • Передплата та застосунки працюють тільки на активній ліцензії коробки Бітрікс24.
  • На демоверсії коробки передплата та застосунки не працюватимуть.
  • Якщо дія активної ліцензії на Бітрікс24 закінчилася, а термін підписки ще не сплив, то застосунки все одно перестануть працювати, оскільки робота REST і застосунків y коробці забезпечується активною ліцензією Бітрікс24, як і інших хмарних сервісів.

Питання про роботу передплати

Що буде з передплатою, якщо тариф Бітрікс24 закінчився раніше, ніж передплата?

Після переходу на тариф «Безкоштовний» з 1 липня 2021 року всі раніше встановлені застосунки і локальні інтеграції перестануть працювати. Крім застосунків міграції в Бітрікс24 з інших сервісів.

Чому відрізняється ціна передплати для різних тарифів?

Для кожного тарифу є свої обмеження за кількостю користувачів і доступних їм інструментів. Чим вище тариф, тим більше співробітників можуть працювати із застосунками там, і тим більший функціонал доступний їм.

Наприклад, застосунки можуть створювати запит до бізнес-процесів на найвищому тарифi, і не зможуть на нижчих. Тому вартість передплати на застосунки зростає разом зі зростанням вартості тарифу на Бітрікс24.

Що відбувається, коли закінчується оплачений період передплати?

Якщо на вашому комерційному тарифi до 1 липня 2021 року були встановлені застосунки, а зараз ви оформили передплату, то після завершення оплаченого періоду передплати, всі застосунки, включаючи безкоштовні (від 2 до 10, залежить від тарифу), перестануть працювати.

Ви можете видалити зайві безкоштовні застосунки та локальні інтеграції в розділі «Розробникам», залишивши від 2 до 10 (залежить від тарифу). Вони продовжать працювати без оформлення передплати.

Де подивитися, до якого терміну у мене діє передплата в Бітрікс24?

Це можна побачити на сторінці Мій Тариф – Мій Бітрікс24.

Чи можна не оформляти передплату, а купити окремо одне конкретне рішення, доступне за передплатою?

Застосунки, опубліковані за передплатою, можуть бути встановлені на портал тільки в разі оформлення самої передплати.

Ми оплатили місяць назад застосунок на півроку вперед, а тепер бачимо, що воно стало «за передплатою». Що нам робити?

Усі придбані та встановлені до 1 липня 2021 року REST-застосунки та вебхуки (локальні інтеграції в розділі «Розробникам») на комерційних тарифах продовжать працювати без передплати «Бітрікс24.Маркет Плюс» на попередніх умовах: комерційні — до дати закінчення оплати, безкоштовні — за рішенням розробника застосунку. Для установки нових застосунків, якщо в даний момент вже встановлено від 2 до 10 (залежить від тарифу) застосунків або локальних інтеграцій, необхідно буде оформити передплату «Бітрікс24.Маркет Плюс».

Ми встановили деякий час назад безкоштовний застосунок, а тепер він став «за передплатою». Чи такий застосонук відключено?

Встановлене рішення буде працювати безкоштовно, поки розробник застосунку, як правовласник, не прийме рішення перевести його у статус «за передплатою». У такому випадку застосунок перестане працювати без передплати на Бітрікс24.Маркет Плюс.


Якщо ви розробник і хочете розмістити своє рішення в Бітрікс24.Маркет ознайомтеся з курсом: Застосунки Бітрікс24.Маркет.

Детальніше про роботу із застосунками ви можете прочитати в наступних статтях:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження