top_ua

Огляд новинок Бітрікс24.Берлін

На вашому порталі вже доступні новинки нового релізу Бітрікс24.Берлін. У статті ми зібрали основні новинки, щоб ви могли легше орієнтуватися у всіх змінах.

CRM + Інтернет-магазин

CRM + Інтернет-магазин – новий інструмент для онлайн торгівлі. Він орієнтований на невеликі компанії, які просувають товар через месенджери і соцмережі.

Сам магазин можна створити всього за пару хвилин, навіть без досвіду в розробці сайтів. Після цього можна завантажити свої товари, розмістити посилання на магазин y соцмережах і продавати.

Детальніше в статтях:


Смарт-процеси

Смарт-процес – це новий настроюваний тип елемента в CRM. Якщо раніше вам потрібно було адаптувати угоди, ліди або пропозиції під внутрішні процеси компанії, то тепер ви можете створити власні елементи CRM, які підходять під специфіку роботи вашої компанії.

Детальніше в статтях:


Суперблок на сайтах Бітрікс24

Суперблок – це режим,yв якому ви можете управляти елементами всередині блоків вашого сайту. Наприклад, у вас на сайті є блок з заголовком і текстом, тепер ви можете додати до нього і інші елементи, такі як відео або кнопки. Таким чином, ви можете урізноманітнити ваш сайт і створювати унікальні рішення.

Детальніше в статті Суперблок на сайтах Бітрікс24.

Оновлені Проєкти в Бітрікс24

Ми внесли зміни в роботу з Проєктами. Змін дуже багато: переробили зовнішній вигляд, додали сортування за активністю, нові лічильники для спільної роботи. А також переробили сценарії роботи з проєктами, щоб ви могли швидше знайти потрібну інформацію, пов'язану з ними.

Детальний список змін у проєктах.

Oновлена ​​Бітрікс24.Почта

Ми суттєво оновили нашу пошту. Зміни торкнулися як зовнішнього вигляду, так і роботи лічильників і з поштовим клієнтом Бітрікс24.

Докладний список змін в Бітрікс24.Пошті.

Велике оновлення чатів Бітрікс24

Ми випустили великe оновлення чатів Бітрікс24. Зміни торкнулися сповіщень, списків чатів, демонстрації екрану, конференцій, синхронізації диска в застосунку Бітрікс24 для Win і Mac. Також збільшили кількість учасників відеодзвінків і поліпшили чати і дзвінки в мобільному застосунку Бітрікс24.

Детальніше про всі зміни в чатах.

Бітрікс24.Документи

Бітрікс24 розширює можливості для спільної роботи і спрощує роботу з документами. Новий розділ Документи допоможе знайти всі документи, з якими ви працюєте. Також ви зможете створити нові документи та спільно їх редагувати разом з колегами.

Детальніше читайте в статті Бітрікс24.Документи.

Швидкі дії в Календарі та Завданнях

Ми додали швидкі дії в Календар і в Завдання. Тепер прямо з потрібного елемента ви можете написати колегам в чат, зателефонувати їм, почати обговорення у стрічці Новин, створити завдання або подію календаря. Цей інструмент дуже прискорює і спрощує внутрішні комунікації в компанії.

Детальніше читайте в статті Швидкі дії в календарi та завданнях.

Оновлення пропозицій y CRM

Ми переробили пропозиції в CRM: зробили більш зручний інтерфейс, знайомий вам по лідам і угодам, додали роботів.

Детальніше читайте в статті Новий інтерфейс і можливості пропозицій в CRM.
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження