top_ua
Вхід

Велике оновлення чатів Бітрікс24

Ми випустили великe оновлення чатів Бітрікс24. Зміни торкнулися повідомлення, списки чатів, демонстрацію екрану, конференції, синхронізацію диска в застосунку Бітрікс24 для Win і Mac, ми збільшили кількість учасників відеодзвінків, а також покращили чати та дзвінки в мобільному застосунку Бітрікс24.


Сповіщення

Розділ сповіщень був повністю перероблений, додана можливість фільтрації та пошуку – за типом повідомлення, за текстом і за датою. Для цього натисніть на спеціальну кнопку Відкрити фільтр:

Нова логіка відображення списку сповіщень – ми виправили проблему, коли ви докрутили до кінця списку, вам хтось написав і вас повертало нагору до непрочитаного сповіщення.

З'явилася «безшовне підвантаження» совіщень при прокручуванні вниз – більше не потрібно натискати ніяких зайвих кнопок!

Автоматичне прочитування відбувається тепер тільки для тих сповіщень, які ви бачили на екрані. Раніше, коли заходили в розділ повідомлень автоматично прочитувалися всі елементи, навіть ті, які знаходилися далеко внизу. Тепер цієї проблеми немає, ви не пропустите жодного сповіщення!

Якщо вам потрібно прочитати всі сповіщення, то ми додали для цього додаткову кнопку Прочитати всі:

Також ми додали можливість змінити статус Прочитано вручну - двічі клікніть по повідомленню, і воно знову стане непрочитані і навпаки.

Список чатів

Раніше ми завантажували всi чати за останні 30 днів – це накладало певні труднощі в отриманні інформації: від довгого завантаження списку чатів до пропуску важливих чатів після тривалої відсутності в Бітрікс24. Зараз такої проблеми немає, ви можете дійти до дуже старих діалогів.

Ми додали відображення статусу доставки повідомлень, як у звичних месенджерах. Статуси доставки відображаються в правому куті y списку чатів – одна галочка означає, що доставлено до сервера, а дві галочки – прочитано (для групового чату: прочитано хоча б одним користувачем).

У групових чатах якщо повідомлення відправлено вами, ми показуємо стрілочку, якщо повідомлення надіслано іншим користувачем – ми показуємо його аватар. У мобільному застосунку Бітрікс24 – виводимо ім'я та першу букву прізвища.

Ми додали спеціальне меню для запрошених користувачів:

У адміністраторів і користувачів, які запросили нового співробітника будуть доступні нові пункти меню:

  • Запросити повторно – якщо лист не дійшов до користувача, то можна запросити ще раз.
  • Скасувати запрошення – цей пункт дозволяє відкликати запрошення, надіслане помилковo.

Також додалося відображення запрошених користувачів в режимі реального часу, як було зроблено раніше в мобільному застосунку Бітрікс24. Для користувачів веб-версії чатів – буде повідомлення Я з вами в команді! поруч з користувачем, який прийняв запрошення, а для користувачів застосунку Бітрікс24 для Win і Mac – у вигляді класичного повідомлення.

Вибір теми оформлення

Якщо у вас встановлено застосунок Бітрікс24 для Win і Mac – буде автоматично виставлена ​​світла чи темна тема оформлення в залежності від того, яка тема встановлена ​​у вас у Windows або у macOS. Включити опцію можна в налаштуваннях десктоп-застосунку Бітрікс24.

Для автоматичного вибору теми необхідний застосунок Бітрікс24 для Win або Mac версії 12 і вище.

Не турбувати і Фокусування уваги

У застосунку Бітрікс24 була додана підтримка режимів Не турбувати для macOS і Фокусування уваги для Windows – при включенні цих режимів будуть заблоковані всі повідомлення Бітрікс24. Це як ніби ви включили ручний статус в чаті Не турбувати. Якщо в чаті явно згадати співробітника, то таке повідомлення буде відображатися.

Для підтримки режимів Не турбувати для macOS і Фокусування уваги для Windows знадобиться застосунок Бітрікс24 версії 12 і вище.

Гарячі клавіші

У налаштуваннях чатів з'явилася окрема вкладка, де можна подивитися всі доступні гарячі клавіші:

У застосунку Бітрікс24 для Win або Mac версії 12 і вище гарячі клавіші доступні для чатів і дзвінків, а також тільки тоді, коли воно в фокусі. У веб-версії гарячі клавіші доступні тільки для чатів, для дзвінків гарячі клавіші відключені, тому що велика частина цих поєднань є системними для браузера.

Перевизначати гарячі клавіші поки що не можна.

Кількість учасників в дзвінках

І нарешті, ми збільшили максимальну кількість учасників y дзвінках і конференціях до 48 користувачів як для хмарних, так і для коробкових Бітрікс24.

Тепер ми показуємо стільки учасників, скільки вміщується в поточний розмір вікна браузера або застосунку Бітрікс24, всіх інших ми переносимо на наступну сторінку – перемикатися між вікнами можна за допомогою спеціальної навігації по боках вікна дзвінка:

Демонстрації екрану

Ми оновили панель демонстрації екрану в застосунку Бітрікс24 – збільшили кнопки і додали можливість зміни джерела трансляції під час демонстрації екрану без завершення попереднього:

У браузері додали панель з кнопкою швидкої зупинки демонстрації екрану:

Індикація відключення камери

У групових дзвінках і конференціях додана індикація того, що користувач відключив камеру:

Список учасників в конференції

У конференціях з'явився список учасників і меню для користувачів. Через меню той, хто створив конференцію (власник чату) може виключати з неї учасників і перейменовувати гостей, а звичайні користувачі можуть вставляти ім'я в чат:

Для гостей конференцій додали два варіанти зміни імені – кнопки доступні як на відеотрасляціі гостя, так і y списку користувачів:

Оновлення мобільних чатів і дзвінків

Синхронізація списку чатів стала швидше, якщо ви часто заходите в мобільний застосунок, швидше за все, ви це навіть не помітите. :)

Попрацювали над лічильниками – тепер вони показують завжди коректні значення.

Ми оновили зовнішній вигляд запрошених користувачів, тепер він більш виразний і підходить під загальний стиль.

Дзвінок співробітнику (або в чат) тепер доступний відразу після його відкриття. Раніше було потрібно чекати повного завантаження списку повідомлень.

Кнопка Дзвінок тепер відразу з'єднує вас через Бітрікс24. Якщо вам потрібно зателефонувати співробітнику на мобільний телефон, ви можете зробити це, вибравши номер в профілі співробітника:

Раніше при вхідному дзвінку Бітрікс24 приходило push-повідомлення, після чого відкривався діалог дзвінка. Тепер мобільний застосунок підтримує iOS CallKit і дзвінки Android – це значить, що можна відповідати на дзвінки Бітрікс24, як ніби це звичайний дзвінок з мобільного телефону:

Оновили систему синхронізація списку повідомлень, вона стала більш стабільною при поганому з'єднанні. Пропрацювали порядок повідомлень, реалізували «безшовне підвантаження» повідомлень. А також провели велику кількість змін для стабільності і швидкості роботи з чатами та дзвінками в мобільному застосунку Бітрікс24.

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження