Підтримка24

Нові Проєкти в Бітрікс24

Ми внесли зміни в роботу з Проєктами. Переробили зовнішній вигляд, додали сортування за активністю та нові лічильники для спільної роботи з проєктом.

Активність в проєктах

Раніше в проєктах ви бачили загальну інформацію про всі групи та проєкти, у яких ви берете участь. А при великій кількості завдань з різних проєктів складно було стежити за актуальними.

Тепер при роботі з проєктами вам доступне сортування за активністю, як і в завданнях. Так ви завжди будете знати, які проєкти вимагають уваги й у яких активно йде робота.

Оновлений вигляд Проєкту

Проєкти тепер відкриваються у слайдері та мають власний робочий фон.

Фон можна налаштувати в формі редагування проєкту.

Щоб отримати посилання на проєкт зі слайдера або відкрити потрібну сторінку проєкту в новому вікні, використовуйте кнопки Скопіювати посилання і Відкрити в новому вікні.

  • Скопіювати посилання – за допомогою цієї кнопки ви можете копіювати посилання на потрібну сторінку проєкту, щоб потім поділитися з колегами.
  • Відкрити у новому вікні – за допомогою цієї кнопки ви можете відкрити сторінку проєкту в окремому вікні. У цьому випадку вона буде відкрита без слайдера.

Для роботи iз завданнями в проєкті доступне сортування за активністю та режими роботи з завданнями: Список, Канбан, Терміни, Мій план, Календар і Гант.


Нові лічильники для командної роботи з проєктом

Робота y проєкті передбачає виконання великої кількості завдань різними співробітниками для досягнення однієї мети. Щоб краще орієнтуватися в проєкті та відслідковувати прогрес за завданнями ми додали лічильники: Мої завдання і Інші.

  • Мої завдання – цей лічильник показує ваші завдання, y яких був порушений термін, а також загальна кількість нових коментарів по всім вашим завданням.
  • Інші – лічильник показує завдання проєкту, в яких був порушений термін, а також загальна кількість нових коментарів у всіх завданнях проєкту.

За допомогою цих лічильників учасники і власники проєкту зможуть стежити за ходом роботи проєкту. Щоб швидше реагувати на протермінування в завданнях проєкту для власника та модератора лічильник Інші буде підсвічений червоним.


Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження