top_ua
Вхід

Новинки квітня в Бітрікс24!

А давайте вже після свят? Та ні, давайте прямо зараз =) Поговоримо про оновлення в Бітрікс24 та нові статті, що вийшли в квітні.


1. Почнемо з нових можливостей для роботи з рекламою в CRM-маркетингу. Тепер ви можете запустити рекламу в Facebook і Instagram з вашого Бітрікс24.

Вам потрібно лише підключити свій рекламний акаунт, налаштувати рекламу та відправити її на перевірку.

Після модерації сервіс запустить вашу рекламу, а ви отримаєте нових клієнтів.

Зверніть увагу, щоб запустити рекламу вам потрібно налаштувати оплату на стороні рекламного сервісу. Внізу сторінки натисніть на кнопку Рекламний кабінет, щоб перейти у свій рекламний акаунт Facebook.

Здійсніть усі налаштування – додайте способи оплати та вкажіть свої платіжні системи.

2. Ми розширили набір можливостей при створенні повідомлень у стрічці Новин в мобільному застосунку Бітрікс24. Тепер ви можете не тільки додати файл і вказати одержувачів, а й змінити фон повідомлення.

Або оформити повідомлення як важливе або опублікувати подяку співробітнику.

feed. new mobile form7.jpg

Чи додати заголовок або опитування.

feed. new mobile form9.jpg

3. Зверніть увагу, що у зв'язку зі зміною технічних регламентів з боку Google щодо великих вендорів-партнерів можуть виникнути помилки при підключенні календаря, диска і пошти від Google. Також можливі помилки в роботі застосунків з Бітрікс24.Маркет, що вимагають авторизації в Google.

Ми намагаємося максимально прискорити вирішення питання та очікуємо отримати його найближчим часом.

4. Тепер у Бітрікс24 є можливість відправити пінг вручну. Як це зробити?

  • оберіть необхідне завдання;
  • скористайтеся кнопкою контекстного меню поруч із ним та оберіть пункт Пінг, щоб відправити запит щодо поточного статусу завдання;
  • ваш пінг стане коментарем у завданні, а відповідальному прийде сповіщення.

Можливість відправляти пінги у завданнях є також у мобільному застосуноку Бітрікс24.

5. У минулому місяці вийшло оновлення в інтерфейсі товарів. Ми зробили роботу з товарами більш зручною, розширили функціонал списку товарів, спростили пошук і процес створення.

Тому ми оновили статті про роботу з каталогом товарів у CRM та актуалізували інформацію в них. Тож радимо вам звернути увагу:

6. Також у окремій ми статті зібрали відповіді на найпопулярніші питання про облік робочого часу і звіти. Наприклад, тут ми підкажемо як відключити облік робочого часу, на яких тарифах доступний графік відсутностей, чи можна зробити вивантаження робочого часу співробітників і графіка відсутностей тощо.

7. У період віддаленої роботи стало складніше збиратися разом і обговорювати робочі питання. У чатах це не завжди зручно, так як при великій кількості учасників будь-яке обговорення перетворюється в потік повідомлень, серед яких важко зловити важливі й корисні. У Бітрікс24 є функціонал нарад і зборів, який спрощує рішення робочих питань.

Під час створення заповніть всі необідні поля. Вкажіть назву та учасників, місце проведення зборів, опис і пропишіть порядок денний.

Збережіть. І можна переходиди до проведення зборів. Якщо всі учасники готові, натисніт Почати збори. Бачимо що у правій частині екрана знаходиться загальна інформація про збори: учасники, дата, час, статус і прив'язані проєкти.

У лівій частині знаходиться порядок денний і протокол зборів.

У розділі Порядок вказані питання, які треба обговорити в ході зборів. Для будь-якого питання можна призначить відповідального співробітника та поставити завдання. У Протоколі фіксуйте важливу інформацію.

Коли всі обговорення будуть закінчені перейдіть у вкладку Порядок і натисніть Завершити збори.


І на завершення нагадаємо, що ви завжди можете завітати на наш YouTube-канал Підтримка24. До речі, у квітні ми додали декілька актуалізованих відео, які допоможуть у роботі з продуктом. Тож, перегляньте їх та дізнайтеся або ж нагадайте собі як:

Успіхів у роботі :)


Якщо ви любите дізнаватися все оперативніше – підписуйтеся на наш Telegram-канал. Там про новинки Бітрікс24 ми розповідаємо швидко, коротко й по суті – з повагою до вашого часу.

Приєднуйтеся telegram.png


Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження