top_ua
Вхід

Форма додавання повідомлення в мобільному застосунку Бітрікс24

Ми розширили набір можливостей при створенні повідомлень у стрічці Новин в мобільному застосунку Бітрікс24. Тепер ви можете не тільки додати файл і вказати одержувачів, а й змінити фон повідомлення, оформити повідомлення як важливе або опублікувати подяку співробітнику, а також додати заголовок або опитування.


При додаванні повідомлення в стрічку Новин буде відразу показано меню. Якщо меню приховано, то викликати його можна, натиснувши на кнопку Ще:

Oдержувачі

Oберіть одержувача зі списку співробітників або знайдіть його з пошуку. У якості одержувача можна вказати співробітника, групу, або відділ:

Прикріпити файли

Додати до повідомлення можна фотографії з альбомів або камери мобільного пристрою, файли з Бітрікс24.Диска або інших застосунків:

Щоб відправляти файли, потрібно дозволити до них доступ для мобільного застосунку Бітрікс24.

Згадати співробітника, групу, відділ

Ви можете згадати співробітника, групу або відділ з меню – просто oберіть зі списку або знайдіть y пошуку. Також ви можете згадати одержувача за допомогою символу @:

Змінити фон

Ви можете оформити своє повідомлення в стрічці Новин, додавши йому фон з текстом – oберіть відповідний фон і напишіть текст:

Після публікації повідомлення буде однаково відображатися в стрічці Новин як y веб-версії Бітрікс24, так і в мобільному застосунку:

Важливе повідомлення

Важливе повідомлення на то й важливе, щоб його не пропустили співробітники. Ви можете вказати термін важливості повідомлення або скасувати пізніше важливість за допомогою кнопки Ще:

Важливе повідомлення показується в стрічці Новин зі спеціальним фоном як у веб-версії Бітрікс24, так і в мобільному застосунку:

Подяка

Ви можете в повідомленні висловити подяку колезі – додайте його в одержувачі та вкажіть медаль:

У повідомлення з подякою в стрічці Новин також свій фон:

Заголовок

Додайте заголовок до повідомленнь, якщо це потрібно. Також ви можете його в будь-який момент швидко приховати:

Опитування

Ви можете додати опитування прямо з мобільного застосунку. Створити додаткове питання або обрати множинну відповідь можна в меню Ще:

У контекстному меню питання можна рухати вгору або вниз питання, а також видалити зайвий.

Дана форма створення новини доступна тільки в мобільному застосунку Бітрікс24 для iOS і Android.
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження