top_ua
Вхід

Як підключити пошту Office365 до Бітрікс24

Ми рекомендуємо підключати пошту Office365 до Бітрікс24 з використанням паролів застосунків (програм, згідно з термінологією Microsoft).

Паролі застосунків – це довгі, створені випадковим чином паролі, які вказуються один раз замість стандартного пароля для входу в програми та пристрої, які непідтримують двохфакторну перевірку справжності.

Паролі застосунків у Office365 працюють тільки коли включена двохфакторная перевірка справжності. Включити її можна в акаунті Microsoft у вкладці Безпека в розділі Розширені параметри безпеки:

Натисніть на посилання Двоетапна перевірка – Включити і дотримуйтесь інструкцій:

Детальніше про двохфакторну перевірку справжності можна прочитати в розділі допомоги Microsoft.

Після включення двохфакторной перевірки з'явиться можливість створювати паролі програм:

Натисніть на посилання Створити новий пароль програми та отримаєте унікальний пароль програми:

Увага! Даний пароль буде показаний тільки один раз, повторно ви його вже не отримаєте – доведеться створювати заново! Тому не закривайте вікно або не натискайте на кнопку Готово, поки не підключите пошту Office365 в Бітрікс24.

Тут же ви зможете створити інші паролі програм або видалити їх:

Підключення до Бітрікс24

Перейдіть у пошту Бітрікс24, оберіть провайдера Office365 і вкажіть необхідні дані підключення – пошту, логін і пароль застосунку (програми):

Все готово, ваша вхідна пошта Office365 підключена до Бітрікс24.

Для підключення вихідної пошти через сервера Office365 просто поставте галочку – для підключення буде використовуватися той же пароль застосунку (програми), що і для вхідної пошти.

Коробкова версія Бітрікс24

У коробковій версії Бітрікс24 вхідна пошта Office365 налаштовується аналогічним чином.

Вихідна пошта в коробковій версії Бітрікс24 налаштовується системним адміністратором на сервері, на якому встановлений Бітрікс24.

Пошта Office365 має свої ліміти на відправку листів, тому не використовуйте її для масових розсилок. Якщо вам потрібно відправляти масові розсилки клієнтам або партнерам, використовуйте спеціальні сервіси поштових розсилок.

Також варто почитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження