top_ua
Вхід

Підтримка24

Як підключити Google Аналітикy до сайту Бітрікс24

Google Аналітика – це набір інструментів для збору статистики, інформації про відвідувачів сайту та аналізу ефективності маркетингу. Аналітика відстежує події, які відбуваються на сайті. До подій відносяться дії користувача, наприклад, перегляд сторінки, заповнення форми або скачування файлу.

Інструкція актуальна для версії Google Аналітика 4. У Universal Analytics інтерфейс може незначно відрізнятися. Підключення Google Аналітики є на всіх комерційних тарифах.

Як збирається аналітика

Google Аналітика автоматично збирає дані з сайту, на якому розміщений спеціальний код. Ці дані можна дивитися і аналізувати в особистому кабінеті.

Якщо у вас є питання по реєстрації або налаштуванню Google Аналітики, скористайтеся довідковою інформацією від Google. У цій статті ми розглядаємо тільки підключення аналітики до Бітрікс24.


Як підключити аналітику до сайту Бітрікс24

У Google аналітиці перейдіть в панель адміністратора і натисніть Потоки даних.

Оберіть потік даних і зайдіть в налаштування.

Скопіюйте ідентифікатор потоку.

Перейдіть в розділ Сайти в Бітрікс24. Зайдіть в налаштування сайту, на якому хочете збирати аналітику.

Якщо ви підключаєте аналітику в налаштуваннях сайту, то дані будуть збиратися з усіх сторінок. Щоб зібрати аналітику з конкретної сторінки, розмістіть ідентифікатор потоку в її налаштуваннях.

 У налаштуваннях розкрийте вкладку Додатково, у розділі Аналітика вкажіть ідентифікатор потоку та відзначте обидві галочки. Це дасть вам додаткові дані в аналітиці.

Збережіть зміни і переопублікуйте сайт.

Статистику за активністю користувачів можна подивитися в особистому кабінеті Google Аналітики.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло