top_ua
Вхід

Як записати відеодзвінок

Записувати дзвінки можна лише в застосунку Бітрікс24, який можна завантажити на сторінці завантаження.

Почати запис дзвінка в десктоп-застосунку Бітрікс24 дуже легко – просто натисніть на кнопку запису. Ви можете записувати звук, відео активного вікна та демонстрацію екрану.

Під час запису у верхній частині вікна буде відображатися інформація про те, що ведеться запис і поточний час запису. Для закінчення запису натисніть на значок зупинення (квадрат).

Після закінчення дзвінка або запису відеофайл зберігається локально, потім автоматично синхронізується з Диском користувача, а також буде запропоновано поділитися записом в чаті дзвінка з усіма учасниками.

Якщо Бітрікс24.Диск не підключений до десктоп-застосунку, то буде запропоновано спочатку включити Диск, а потім поділитися записом.

У чат діалогу відправляється посилання на файл, ви можете завантажити запис собі на Диск або комп'ютер, а також прямо в чаті його переглянути:

З метою конфіденційності у того, хто записує дзвінок, текстові чати не заносяться – якщо переключитися на текстовий чат під час запису, то у відеофайлі на цьому місці буде екран з повідомленням:

Де зберігаються файли записів

Файли записів дзвінків зберігаються в Бітрікс24 в розділі Мій Диск – Записи відеодзвінків.

Локально на комп'ютері записи зберігаються в директорії:

  • Windows: Відео – Записи відеодзвінків.
  • macOS: Фільми – Записи відеодзвінків.

Файлу із записом присвоюється ім'я в форматі: Назва чату (або ім'я співрозмовника) – Дзвінок {номер} – {дата дзвінка} .webm. Якщо протягом одного сеансу дзвінка було кілька записів, то в імені файлів після дати в дужках додається порядковий номер запису.


Особливості записy дзвінків:

  • Запис дзвінка доступний тільки в десктоп-застосунку Бітрікс24.
  • На тарифі Безкоштовний доступний запис тільки для перших 100 успішних дзвінків тривалістю понад 30 сек. На інших тарифах обмежень немає.
  • Запис дзвінка ведеться тільки однією людиною – хто перший натиснув на кнопку запису. Відповідно, автоматично зберігається тільки на його Бітрікс24.Диску.
  • Якщо десктоп-застосунок Бітрікс24 закрити під час запису дзвінка, то запис буде зупинено, а при наступному запуску буде запропоновано синхронізувати запис із диском і поділитися ним з учасниками дзвінка.
  • Якщо під час дзвінка один-на-один вівся запис і в цей чат запрошуються ще учасники, то поточний запис автоматично завершується та починається новий. Перший запис відправляється в чат один-на-один, а наступний після закінчення – в груповий чат.
  • У співробітника, хто веде запис, вікна його текстових чатів не заносяться. У відеозаписі на їх місці будуть спеціальні вставки.
  • Якщо у того, хто веде запис, включена демонстрація свого екрану, то записуватися буде саме його екран. Якщо вікно, що демонструється, чимось загородити, то буде записуватися все, що поверх екрану в області, яка співпадає з демонстрованим вікном за розміром і положенням.
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження